Łukasz Szewczyk02.10.2015 (15:37)3 komentarze

Mecz siatkarzy Słowacja - Polska tylko w TVP Sport

Telewizja Polska nabyła prawa do ostatniego meczu towarzyskiego reprezentacji Polski siatkarzy przed mistrzostwami Europy w Bułgarii. Transmisja spotkania ze Słowacją już w najbliższy wtorek (6 października 2015 roku) w TVP Sport oraz w internecie.
TVP Sport HD
W drodze do Warny, gdzie nasi siatkarze od 9 października będą rozgrywać mecze grupowe mistrzostw Europy, reprezentacja prowadzona przez Stephane'a Antigę zatrzyma się w Bratysławie. Tam we wtorek rozegra ostatnie spotkanie towarzyskie przed tą imprezą. Słowacja to także uczestnik ME. W składzie "biało-czerwonych" są m.in.: Bartosz Kurek, Michał Kubiak, Mateusz Mika czy Marcin Możdżonek.
Reprezentacja Polski to aktualni mistrzowie świata. W ostatnio rozgrywanym Pucharze Świata w Japonii zajęli trzecie miejsce, przegrywając tylko jedno spotkanie z Włochami. W rozgrywanych dwa lata temu w Danii i Polsce mistrzostwach Europy nie awansowali do ćwierćfinału.

Transmisja meczu Słowacja - Polska we wtorek (6 października 2015 roku) o godz. 17.50 w TVP Sport oraz na sport.tvp.pl.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A Polsatu się czepiali, że puszczają siatkarzy na kanale kodowanym... Paranoja..
 12  
Regionalnej TVP powinien puścić dla wszystkich
 7  
Przecież tvp ma prawa do MŚ i reprezentacji Polski w hokeju na lodzie i co?? Sami obłudnicy kodują reprezentację Polski a innych to by zlinczowali za to samo. Hipokryci z Woronicza.
 8