Łukasz Szewczyk03.10.2015 (0:57)9 komentarzy

Serial "Miasto zła" w TVN7 dwa dni po premierze w USA

Lata 80-te. Los Angeles. Rock and roll, narkotyki, seks i imprezy w nocnych klubach. To miasto, w którym można spełnić marzenia, zatracić się i... zginąć z rąk seryjnego mordercy. "Miasto zła" - nowy serial kryminalny z Edem Westwickiem w roli głównej na antenie TVN7 już kilka dni po premierze w USA.
"Miasto zła"
Sunset Strip w Los Angeles to idealna okolica, żeby dobrze się zabawić. Duszna atmosfera nocnych lokalów, powszechnie dostępne używki i głośna muzyka sprawiają, że można zapomnieć o całym świecie. To także wymarzone miejsce dla seryjnego mordercy, który bez problemu może upolować tu swoją przyszłą zdobycz. Kent Granger (Ed Westwick) jest jak kameleon, potrafi idealnie dopasować się do każdej sytuacji. Najczęściej gra rolę ważnej persony z Hollywood, która oferuje pomoc w karierze. Na ofiary wybiera młode, piękne i zagubione kobiety. Nie musi długo szukać. Kiedy zadedykuje swojej wybrance piosenkę w lokalnej rozgłośni radiowej, wiadomo, że za chwilę będzie martwa.
Łaknący sławy Kent nie poprzestaje na jednym morderstwie, a policja Los Angeles staje przed jedną z najtrudniejszych spraw w swojej historii. Detektyw Jack Roth (Jeremy Sisto) i jego partner Paco Contreras (Gabriel Luna) za wszelką cenę chcą złapać przebiegłego i okrutnego zabójcę. Muszą zdążyć zanim lista ofiar się wydłuży. Pomoże im w tym policjantka pracująca pod przykryciem w jednym z nocnych klubów - Dianne Kubek (Karolina Wydra). Jej skomplikowane relacje z jednym z detektywów nie pozostaną bez wpływu na toczące się śledztwo.

W pogoń za Kentem rusza także jego niedoszła ofiara, młoda dziennikarka Karen McClaren (Taissa Farmiga), która liczy na najbardziej atrakcyjny materiał prasowy w swojej karierze. Kiedy seryjny morderca dzwoni do niej i chce umówić się na spotkanie, policjanci postanawiają wykorzystać ją jako przynętę. Czy uda im się przechytrzyć mordercę?

W miarę upływu czasu sprawy przybierają coraz bardziej zaskakujący obrót także dla samego Kenta Grangera. Ten niespodziewanie znajduje w jednej z ofiar godną siebie wspólniczkę. Betty Beaumontaine (Erika Christensen) to samotna matka dwójki dzieci. Jest pielęgniarką, ale jej dusza kryje chore fantazje. Kent i Betty stworzą groźny i zabójczy związek. "Miasto zła" to ich miasto. Kto wygra tą niebezpieczną grę?

W główną postać "Miasta zła" wcielił się Ed Westwick, szerszej publiczności znany z roli Chucka Bassa w popularnej "Plotkarze". To dla aktora wielkie wyzwanie zagrać tak nietypową dla niego postać. Jego wspólniczką w serialu została Erika Christensen, której największą popularność przyniosła rola w filmie Soderbergha "Traffic". Obecnie jest uważana za jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia.

W detektywów wcielili się: Jeremy Sisto znany z min. z serialu "Sześć stóp pod ziemią" oraz Gabriel Luna, którego mogliśmy oglądać w drugim sezonie "Detektywa". W obsadzie serialu zobaczymy także polską aktorkę Karolinę Wydrę, która na swoim koncie ma role w serialach "Dr House" oraz "Czysta krew". Wystąpiła także w takich filmach jak: "Kocha, lubi, szanuje", "After" czy "Europa". W "Mieście zła" zagrała policjantkę, partnerkę detektywa prowadzącego śledztwo.

Stacja ABC rozpoczyna emisję serialu "Miasto zła" 27 października. TVN 7 pokaże pierwszy odcinek filmu już dwa dni po amerykańskiej premierze.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Towarzyszu Szewczyk linczują ks.Charamzę a ty śpisz???
 7  
Serial 2 dni po premierze w tvn7, a nie w c+?
Co z tą Polską?
 8  
No to się chwali, że są tak szybkie premiery prosto z USA :)
 12  
nie wiesz o tym, ze caly tvn to juz amerykanska telewizja, bo przejeli a amerykanie.
 4  
tvn podpisał z Disney-em umowę na wyłączność, nie tylko filmy ale i seriale mają być tuż po premierze dostępne dla nich do użytku. Wskazuje to na to że polsat tylko chwilę cieszył sie z praw do disneya
 6  
Najpierw panie kolego filmy Disneya polecą na hbo,a dopiero potem w tvn!!
 0  
wpadnij do kanału - online:) Najnowsze hitowe seriale i filmy 2015 Link: tvline pl
 2  
Bardzo dobra decyzja. Chwali się. Serial 2 dni po premierze, a nie rok później i się dziwią, że nikt nie ogląda.
Jeśli to jest zapowiedź dużych zmian i będzie tak częściej to... wielkie brawa :)
 1  
Krakow is the greatest city in the world! I lived there for two years. You sohuld go to Zakopane too, on the Slovak border. Definitly walk around Old Town and Wawel, there is so much to see right there you'll really only stay for a weekend?!
 0