Łukasz Szewczyk06.10.2015 (11:41)28 komentarzy

TNT już nadaje. Zastąpił TCM

We wtorek (6 października 2015 roku) na polskim rynku telewizyjnym zadebiutował kanał TNT, który jednocześnie zastąpił na rynku TCM. Na antenie kanału, nadawanego także w jakości HD, polscy widzowie będą mogli oglądać największe hity filmowe oraz premiery rynkowe produkcji TNT.
TNT
Nowy kanał kanał TNT, zaproponuje polskim widzom wybór największych hitów studia Warner Bros., siostrzanej spółki Turner, czy innych hollywoodzkich wytwórni oraz dotychczas nigdzie nieemitowane własne produkcje TNT - wszystko w jakości HD.

W dniu startu kanału, czyli 6 października o godz. 14.00 widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki serialu "Z premedytacją" (Murder in the First), dramatu współtworzonego przez zdobywcę dziesięciu nagród Emmy - Stevena Bochco oraz debiutującego w roli producenta Erica Lodala. Fabuła tego 10-odcinkowego serialu opiera się na skomplikowanym śledztwie w sprawie szeregu morderstw prowadzonym przez detektywów wydziału zabójstw policji San Francisco. Doskonały scenariusz oraz znane i popularne gwiazdy amerykańskiego kina zapewniły mu rzeszę fanów wśród publiczności za oceanem. W rolach głównych obsadzono takie gwiazdy jak Taye Diggs czy Kathleen Robertson.

W każdą niedzielę o godz. 21.00 na widzów czeka podwójna dawka serialowych emocji, których dostarczą premierowe odcinki oryginalnych produkcji TNT. Najnowszą propozycją jest serialowy hit w amerykańskich kablówkach - "Ostatni Okręt" (The Last Ship). Pierwsze dwa odcinki tej produkcji będzie można obejrzeć na kanale TNT już
11 października. Bohaterowie serialu starają się przeciwstawić śmiercionośnemu wirusowi, który zagraża ziemskiej populacji. Tę trzymającą w napięciu fabułę będzie można śledzić w każdą niedzielę o godz. 21.00 i 21.55.

Oprócz serialowych premier w październikowej ramówce stacja przygotowała także szereg propozycji filmowych, zaliczających się już do klasyki współczesnego kina: "Batman", "Batman Forever", "Trylogia: Powrót do Przyszłości", "Człowiek z Blizną", "Urodzony 4. Lipca", "Absolwent", "8. Mila", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" czy "Skazani na Shawshank".

Już wkrótce miłośnicy seriali mogą spodziewać się kolejnych, premierowych propozycji. W grudniu na antenie kanału pojawią się serie "Proof oraz Mob City". Na początku 2016 roku widzowie obejrzą dwie kolejne produkcje: "Falling Skies" i "Agent X".

Komentarze (1 - 10 z 28)

A w UPC w SD!!!!! Yupiiiiiiii!!!!! :D
 20  
a gdzie klasyczne westerny ??????
 13  
at "Czarlie" - w UPC dziś tuż po szóstej rano pojawił się TNT w jakości HD zarówno jakość przekazu była bez zarzutu jak też na dekoderze mediabox świecił się identyfikator "HD" na wyświetlaczu, po około 20 paru minutach zniknął (czarny ekran) na kilka minut i pojawił się ponownie tyle że w jakości SD ! :( to jakiś koszmar....
 19  
Co kilkanaście minut przerywają filmy i nadają reklamy i za to jeszcze chcą pieniędzy. Nie warto ! i szkoda czasu !
 17  
Niezła ściema z tym kanałem. Na samym początku zapowiadano że ma być tylko w HD, a tu nagle niedługo przed startem zdecydowano że jednak będzie wersja SD...
 17  
ale bajki opowiadasz. Tak się składa, że oglądałem TNT w UPC pomiędzy 5:30 i 8. Ani przez chwilę, kanał nie był w HD. Nie było też żadnych przerw w przekazie. Nie wiem co popalasz ale radzę to odstawić ;-)
 5  
I to jest właśnie prawdziwy kanał filmowy przeznaczony dla elity i największych kinomanów. Tylko w TNT znajdę klasyki filmowe, które każdy kinoman musi zobaczyć, a nie wyemituje ich żadna inna telewizja. Canal+ i HBO to są kanały dla plebsu, tylko TNT jest kanałem przeznaczonym dla elity, współcześnie w kinach jest grana w ciągu roku śladowa ilość filmów godnych uwagi, które można zliczyć na palcach jednej ręki, w TNT dostaję dawkę ambitnego kina codziennie.
 19  
Smiechu warte jest to co wyprawia CP. wymysla sobie sztuczny podzial na pakiety sd i hd gdzie jak wiadomo od kilku lat hd to zadne premium. Namieszal w liscie programow, teraz lifetime jest w 4 miejscach na liscie eurosporty z 2 razy. jeden wielu burdel.
 8  
To jest jakaś kpina, TNT w nc+ jest w SD nie w HD! a miał być w HD, tego nie da się oglądać....
 5  
Kpina, nadal są reklamy, nie oglądam tego...
 12