Łukasz Szewczyk06.10.2015 (11:41)28

TNT już nadaje. Zastąpił TCM

We wtorek (6 października 2015 roku) na polskim rynku telewizyjnym zadebiutował kanał TNT, który jednocześnie zastąpił na rynku TCM. Na antenie kanału, nadawanego także w jakości HD, polscy widzowie będą mogli oglądać największe hity filmowe oraz premiery rynkowe produkcji TNT.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 28)

A w UPC w SD!!!!! Yupiiiiiiii!!!!! :D
 20  
a gdzie klasyczne westerny ??????
 13  
at "Czarlie" - w UPC dziś tuż po szóstej rano pojawił się TNT w jakości HD zarówno jakość przekazu była bez zarzutu jak też na dekoderze mediabox świecił się identyfikator "HD" na wyświetlaczu, po około 20 paru minutach zniknął (czarny ekran) na kilka minut i pojawił się ponownie tyle że w jakości SD ! :( to jakiś koszmar....
 19  
Co kilkanaście minut przerywają filmy i nadają reklamy i za to jeszcze chcą pieniędzy. Nie warto ! i szkoda czasu !
 17  
Niezła ściema z tym kanałem. Na samym początku zapowiadano że ma być tylko w HD, a tu nagle niedługo przed startem zdecydowano że jednak będzie wersja SD...
 17  
ale bajki opowiadasz. Tak się składa, że oglądałem TNT w UPC pomiędzy 5:30 i 8. Ani przez chwilę, kanał nie był w HD. Nie było też żadnych przerw w przekazie. Nie wiem co popalasz ale radzę to odstawić ;-)
 5  
I to jest właśnie prawdziwy kanał filmowy przeznaczony dla elity i największych kinomanów. Tylko w TNT znajdę klasyki filmowe, które każdy kinoman musi zobaczyć, a nie wyemituje ich żadna inna telewizja. Canal+ i HBO to są kanały dla plebsu, tylko TNT jest kanałem przeznaczonym dla elity, współcześnie w kinach jest grana w ciągu roku śladowa ilość filmów godnych uwagi, które można zliczyć na palcach jednej ręki, w TNT dostaję dawkę ambitnego kina codziennie.
 19  
Smiechu warte jest to co wyprawia CP. wymysla sobie sztuczny podzial na pakiety sd i hd gdzie jak wiadomo od kilku lat hd to zadne premium. Namieszal w liscie programow, teraz lifetime jest w 4 miejscach na liscie eurosporty z 2 razy. jeden wielu burdel.
 8  
To jest jakaś kpina, TNT w nc+ jest w SD nie w HD! a miał być w HD, tego nie da się oglądać....
 5  
Kpina, nadal są reklamy, nie oglądam tego...
 12