Łukasz Szewczyk12.10.2015 (15:24)3 komentarze

Lisowska, Piróg, Saleta w drugim sezonie "Ekspedycji" w Cartoon Network

Startuje drugi sezon "Ekspedycji Cartoon Network", telewizyjnej wersji podchodów. W tej edycji programu przewodnikami młodych poszukiwaczy przygód byli: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Michał Piróg, Przemysław Saleta, Ilona Ostrowska i Antoni Pawlicki.
Ekspedycja Cartoon Network - Michał Piróg / Fot. Cartoon Network
Ekspedycja Cartoon Network - Michał Piróg / Fot. Cartoon Network
Pierwszy odcinek drugiego sezonu tej lokalnej produkcji Cartoon Network, pojawi się na antenie stacji w piątek - 16 października 2015 roku o godz. 18.55. W każdym z sześciu odcinków trójka dzieci wyłonionych w ramach ogólnopolskiego castingu zmierzy się z wyzwaniami postawionymi przez prowadzącego - Martina Fitcha, który już po raz drugi wcielił się w rolę gospodarza programu. W realizacji każdego zadania sprawdzającego sprawność fizyczną, orientację w terenie czy umiejętność logicznego myślenia, dziecięcym zespołom pomagać będą gwiazdy szklanego ekranu, sceny muzycznej i sportu.
Gwiazdy Ekspedycji Cartoon Network / Fot. materiały prasowe
Gwiazdy Ekspedycji Cartoon Network / Fot. materiały prasowe
W tej edycji Ekspedycji Cartoon Network zobaczymy Ewelinę Lisowską, Marię Niklińską, Michała Piróga, Przemysława Saletę, Ilonę Ostrowską oraz Antoniego Pawlickiego, którzy w tajemniczej scenerii bawarskich lasów wspólnie z dziećmi stawili czoła niejednemu wyzwaniu. Za realizację każdego z trzech zadań postawionych w danym odcinku, drużyna otrzymywała medale, które na końcu przygody mogła wymienić na nagrodę pieniężną przeznaczoną na realizację dowolnego celu.

Nowy sezon Ekspedycji Cartoon Network to już druga edycja tej lokalnej produkcji, która zadebiutowała na antenie stacji jesienią 2014 roku. Program jest polską wersją niemieckiego formatu edukacyjno-rozrywkowego " Spurensuche", który zdobył niemiecką Nagrodę Mediów dla Dzieci - Białego Słonia (Der weiße Elefant) na Festiwalu Filmowym w Monachium w 2012/13. Pierwsza edycja Ekspedycji, w której oprócz dziecięcych drużyn udział wzięli m.in. Maja Bohosiewicz, Olga Frycz i Tomasz Karolak, cieszyła się popularnością młodych widzów - w tygodniu pokazu premierowego zajmowała pierwsze miejsce w rankingu oglądalności na kanale Cartoon Network Polska.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Lisowska to ta od niskich cen ?
 4  
Tak.
Tak dla wyjaśnienie prowadzącym program jest Marcin Mroziński - reprezentant Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji 2010. Martin Fitch to jego pseudonim artystyczny.
 0  
No to niech Saleta czy Pawlicki uważają na "tyły"... bo pierożek zaatakuje znienacka...
 0