Łukasz Szewczyk14.10.2015 (17:03)brak komentarzy

Fakt24.pl wkracza do smartfonów

Na rynku dostępna jest nowa aplikacja mobilną Fakt24, zapewniającą użytkownikom dostęp do treści portalu Fakt24.PL w nowoczesnej, multimedialnej formie, w każdym miejscu.
Aplikacja FAKT24 towarzyszy nowemu portalowi informacyjnemu Fakt24.pl. To serwis, w którym redakcja kładzie nacisk na to, aby przedstawiać informacje w sposób ciekawy, emocjonujący oraz zrozumiały dla użytkownika i tłumaczyć, jaki mogą mieć wpływ na jego życie. Dziesiątki publikowanych materiałów to informacje własne, tworzone przez nowoczesny, multimedialny newsroom i wzbogacone o autorskie zdjęcia i materiały wideo własnej produkcji.
Aplikacja Fakt24.pl
Aplikacja Fakt24.pl
Redakcja portalu FAKT24.PL dobiera udostępniane w aplikacji materiały w taki sposób, by były najciekawsze i najbardziej wartościowe dla jej użytkownika. W aplikacji FAKT24 pojawią się też treści ekskluzywne, dostępne tylko na tej platformie. Wszystkie treści wzbogacone są o galerie autorskich zdjęć i materiały wideo. Dzięki implementacji widgetów, użytkownicy aplikacji mogą się też dzielić publikowanymi treściami w social media.

Nowoczesna i multimedialna jest też aplikacja FAKT24, dostępna dla użytkowników systemów Android oraz iOS.