Łukasz Szewczyk17.10.2015 (0:08)10 komentarzy

W listopadzie HBO odkodowane przez weekend

Z okazji premiery polskiego serialu "Pakt" telewizja HBO Polska przygotowała dla widzów niespodziankę w postaci odkodowanego sygnału w weekend 7 i 8 listopada 2015 roku. Jakie programowe atrakcje przygotowano dla widzów?
Maricin Dorociński - serial "Pakt"
W ramach "Odkodowanego weekendu HBO" (7 i 8 listopada 2015 roku) największym wydarzeniem będzie premiera kolejnego, polskiego serialu HBO - "Pakt". Jest to thriller sensacyjny, którego głównym bohaterem jest Piotr, znany dziennikarz śledczy, którego gra Marcin Dorociński. W serialu będzie można zobaczyć również Magdalenę Cielecką, Jacka Poniedziałka, Edwarda Linde-Lubaszenko i Witolda Dębickiego. Więcej o serialu TUTAJ.
"Pakt"
"Pakt"
W ramach odkodowanego pasma widzowie będą mogli obejrzeć także wszystkie sześć odcinków innej polskiej produkcji HBO - serialu "Wataha".Jest to produkcja sensacyjna, której akcja dzieje się w Bieszczadach w środowisku strażników granicznych.

Stacja pokaże także polski film dokumentalny HBO "Walka z szatanem". Liczba egzorcyzmów na świecie zaczęła rosnąć z końcem XX wieku; kim są ludzie, którzy za pomocą religijnego rytuału próbują odnaleźć w swoim życiu równowagę?

HBO pokaże także pierwszy odcinek serialu "Kto się odważy" - zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial produkcji HBO na podstawie scenariusza Davida Simona; głównym bohaterem jest młody burmistrz (Oscar Isaac) zmagający się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Oraz pierwszy odcinek serialu "Gracze" - nakręcony z rozmachem serial HBO to zabawna, ale też pełna emocji opowieść o życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego

Nie zabraknie także rozrywki. HBO pokaże koncert Eltona Johna w Las Vegas: Fortepian za milion dolarów - wyjątkowe wydarzenie muzyczne; zrealizowany z wielkim rozmachem show Eltona Johna zarejestrowany w słynnym Caesars Palace w Las Vegas.

W weekendowej ramówce znajdą się także takie pozycje jak m.in.: "Duszek", "Tsunami: Po katastrofie", "Wątpliwość", "Bessie", "Niepowstrzymani", "Obywatel roku", "Imigrantka", "Mali Agenci 3", "Zima, która odmieniła moje życie", "Demon salsy", "Wszyscy mają się dobrze", "Sprinterki", "Walka z szatanem", "Piękna i bestia", "Gość", "Anna" czy "Idealny człowiek".

Komentarze (1 - 10 z 10)

Po co weekend jak można odblokować w nc+ HBO i HBO GO do końca roku za darmo ale powiedzmy sobie szczerze szału nie ma .
 0  
Po co weekend jak można odblokować w nc+ HBO i HBO GO do końca roku za darmo ale powiedzmy sobie szczerze szału nie ma .
tylko codziennie i takiego szału nie ma
 4  
Nie można tego zrobić jak ze od 7 listopada do 30 listopada odkodować HBO HBO2 HBO Comedy
 3  
@xxxxx można zrobić taki fullpakiet ale można te kanały z tej paczki można odkodować przez cały listopad
 1  
HBO... Kiedyś to był synonim dobrego kina- teraz obraz żałosnej serialowej papki.
W doopie mam ich odkodowane pasmo jak i cały "pakiet" nie wart funta kłaków.
 6  
i zas biedota nazeka ze tylko weekend ja canal+ i hbo mam od lat i nie nazekam
 3  
i zas biedota nazeka ze tylko weekend ja canal+ i hbo mam od lat i nie nazekam
Ja mam niestety canal+ i kilka powodów do,,nażekań"...ale wykosztowałem się(jako owa biedota) i zainwestowałem także w słownik ortograficzny! Ku...wa czasami ręce opadają! Co jeden do lepszy! Kompleksy i cebulactwo w najlepszym wydaniu!
 0  
komentarze zagrube pozdro
 0  
HBO znowu pojechało z Canal+ jak z gównem. Który to już raz z rzędu? Ta stacja po raz kolejny przesuwa granice i pokazuje jak powinien wyglądać prawdziwy kanał premium. .....
Widzę że w Tworkach znowu przepustki wydają!!
 1  
To się postarali, przez cały weekend ani JEDNEGO kinowego przeboju. Dobrze, że nie owijają w bawełnę, bo jeszcze by ktoś pomyślał, że to porządny kanał.
 0