Łukasz Szewczyk19.10.2015 (11:18)brak komentarzy

Ósmy sezon "Castle" na kanale 13 Ulica oraz szósta seria "Hawaii 5.0" na Universal Channel

Tuż po premierach w Stanach Zjednoczonych, polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć kolejne odcinki popularnych seriali sensacyjnych na kanałach NBCUniversal. Od 19 października na antenie 13 Ulica rusza emisja ósmego sezonu "Castle, z kolei od 21 października Universal Channel rozpocznie emisję szóstej serii "Hawaii 5.0".
"Castle VIII" / Fot. materiały prasowe
"Castle VIII" / Fot. materiały prasowe
W ósmym sezonie "Castle" para głównych bohaterów - zabójczo przystojny autor powieści kryminalnych Richard Castle i jego świeżo poślubiona żona, detektyw nowojorskiej policji Kate Beckett - po raz kolejny stawią czoła wyzwaniom nie tylko zawodowym, ale i osobistym. Dwumiesięczna luka w pamięci Castle'a utrudnia nowożeńcom dotarcie do pełnej prawdy o jego tajemniczym zniknięciu. Po zdaniu egzaminu na kapitana policji, Beckett ze zdumieniem odkrywa, że rozważane jest także jej przeniesienie na istotne stanowisko polityczne. Którą ścieżkę obierze Kate i jak słynna para walcząca z nowojorską przestępczością poradzi sobie z nowymi zagadkami? Odpowiedzi na te pytania widzowie kanału 13 Ulica poznają w ósmym sezonie serii. Emisja w poniedziałki o godz. 22:00, od 19 października.
"Hawaii 5.0" - sezon VI
"Hawaii 5.0" - sezon VI
Z kolei Universal Channel zaprasza swoich widzów na szósty sezon "Hawaii 5.0". Członkowie elitarnej jednostki policyjnej będą kontynuować walkę z przestępczością, która trawi z pozoru spokojną wyspę Oahu należącą do malowniczego archipelagu Hawajów. W premierowym odcinku nie zabraknie emocji - grupa Five-0 prowadzić będzie śledztwo w sprawie pirackiego napadu na zabytkowy pałac, zakopanego tam skarbu oraz mordercy, który posłużył się skradzionym obrazem jako mapą. Z kolei Kono i Adam, nad ranem po swoim weselu, będą zastraszani i torturowani przez mściwego Gabriela Waincrofta. Szósty sezon serialu przyniesie także odpowiedzi na pytania o dalsze losy skomplikowanego związku Steve'a i Catherine. Emisja w środy o godz. 22:00, od 21 października.