Łukasz Szewczyk19.10.2015 (12:06)37

Polsat Show, Polsat Vita i Polsat Evo walczą o ósmy multipleks DVB-T

Nadawcy walczą o miejsce w ramach tzw. ósmego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Grupa Polsat poinformowała, że proponowane kanały na MUX8 planowane są jako w pełni przystosowane dla osób z niepełnosprawnością wzroku i osób z niepełnosprawnością słuchu

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 37)

eurosport dawać do DVB-T byle by nie kolejny kanał od tvn czy polsatu
 2  
Chciałoby by się powiedzieć O BOŻE,dość.Decydenci Polsatu,przesiąknięci hipokryzją,owładnięci amokiem zdobywania za wszelka cenę kasy,czas uświadomić sobie że odbiorcy to świadomi ludzie, i prymitywne wciskanie im złudnej troski o ich dobro w kontekście nowych programów jest oszustwem w najczystszej postaci.Bo jest tak jak napisali przedmówcy,reklama (0,5 godz.minimum) będzie gonić reklamę i to w istocie jest powodem dla którego na siłę chcecie wleźć do ósmego multiplexu.Treści natomiast tych programów nie będą żadną nowością,kolejne gnioty powtarzane do znudzenia i dlatego Wasza pazerność jest nie tylko żenująca,ale dyskwalifikująca w oczach odbiorców.Wasza fałszywa troska o widzów skłania do porównania straszenia przez PO, PISEM ,jednak to nie działa już w żaden sposób,płyta się nie zdarła lecz od nadmiernej eksploatacji zmarła.
 2  
Polsat już powinien mieć zakaz startowania, celowe zapychanie muxów kanałami atm, tv6
wszystkie kanały powtórkowe i tak nic nie zaproponują ciekawego, jdenymi stacjami, z którymi mogą wejść to Polsat Sport lub News
trzymajcie się z dala najlepiej od konkursów
 9  
@RJG: jeśli się nie mylę to już to robią, poszukaj informacji o ostatnich kanałach dodanych do bvbt, jest tam opisane ile % czasy antenowego to powtórki.
 6  
Polsat nie ustaje w staraniach, aby kolejne, nowe stacje wyszły spod ich ramienia i były ogólnodostępne. Póki co nazwy niewiele mogą powiedzieć, ale patrząc na obecne kanały tematyczne Polsatu, to są warte uwagi.
 2  
Jak zawsze źle! Wszystkim, wszystko przeszkadza, wszyscy wymagają cudów! Jakby widzowie byli tacy świadomi, to by wiedzieli, że nie ma nic za darmo. Stacje telewizyjne, to nie instytucje charytatywne, tylko prywatne biznesy, które mają przynosić zyski. Operatorzy ponoszą wielkie koszty, spełniają wiele nakładanych na nich obowiązków, a świadomy widz wie, że skoro nie płaci nic, albo kilka złotych, to i tak dostaje za to dobry produkt - stacje tv. Nikt nikomu nie broni zebrać kasy, zdobyć koncesję, zacząć nadawać treści premium i dokładać miliony do interesu, jacyś chętni?
 5  
Dziwne nazwy. Proponuję znacznie lepsze, oddające w 100% zawartość tych trzech kanałów - Polsat Powtórkowy Chłam 1, Polsat Powtórkowy Chłam 2, Polsat Powtórkowy Chłam 3. A jeżeli wygra PPC2 lub PPC3, to zawsze mogą napisać wniosek do KRRIT, by zmienić nazwę na Polsat Powtórkowy Chłam 1. Numerek porządkowy niestety jest tu konieczny, bo to że w przyszłości będą się nadal wpychać z ofertą kanałów śmieciowych to więcej niż pewne.
 0  
Śmiali się z abonentów płatnej tv, teraz widzę, ze największy frajerami są użytkownicy DVB-t.
 4  
Brakuje tylko jeszcze kanału Kloss 24 i Polsat Pancerni. Żenada.
 6  
Najlepsze kanały reklamowe mają Polsat i TVN. Najlepszy kanał platformiany TVP Info. Najciekawsze kanały TVP Historia i Focus. Najgorsze badziewie TVP2.
 1