Łukasz Szewczyk19.10.2015 (14:27)5 komentarzy

Nowe kanały w Ipla.TV. Debiut Comedy Central Extra

Internetowa platforma Ipla.TV powiększyła swoją ofertę o 11 nowych kanałów telewizyjnych, w tym 8 z portfolio VIACOM International Media Networks (VIMN). Dodatkowo użytkownicy Ipli, jako pierwsi w Polsce, zyskali dostęp do materiałów Comedy Central Extra - nowej marki VIMN na naszym rynku.
ipla
W Ipla.TV pojawiły się kanały Muzo.TV, Disco Polo Music, Polsat 2 oraz aż 8 nowych stacji z oferty VIACOM International Media Networks: Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr., MTV Polska, MTV Live HD, VH1, MTV Hits i MTV Dance. To nie wszystko - Ipla poszerza swe portfolio także o nowe sezony popularnych programów, bajek i seriali, w tym po raz pierwszy w Polsce o materiały z portfolio Comedy Central Extra.

Oferujący treści dostosowane do różnych grup wiekowych - od widzów najmłodszych po tych nieco starszych - pakiet Ipla Dzieci został poszerzony o trzy nowe kanały: dedykowane widzom w wieku 4 - 15 lat stacje: Nickelodeon i Nickelodeon HD oraz skierowany do najmłodszych odbiorców w wieku od 2 do 6 lat - Nick Jr.

Do pakietu dołączyły także nowe sezony popularnych bajek z anten VIMN: przygody uroczej, żółtej gąbki - "SpongeBob Kanciastoporty", "Wojownicze Żółwie Ninja", czyli walczący z przestępczością: Michelangelo, Leonardo, Donatello i Raphael, "Dora poznaje świat" - perypetie małej podróżniczki, która nie potrafi rozstać się ze swoim plecakiem, mapą oraz małpką o imieniu Butek, a także "Psi patrol", w którym bohaterskie szczenięta wraz z dziesięcioletnim chłopcem - Ryder'em stawiają czoła zagrożeniom. Dla nieco starszych widzów IPLA we współpracy z VIMN przygotowała seriale: "Nawiedzeni" - historię sióstr Taylor i Frankie, które przeprowadzają się do domu zamieszkanego przez duchy oraz "iCarly", prezentujący losy trójki przyjaciół i ich popularnego internetowego programu.

Do pakietu Ipla Rozrywka, posiadającego w swojej ofercie najlepsze show, kabarety i muzykę oraz 7 kanałów, dołączyło 5 nowych stacji muzycznych z portfolio VIACOM International Media Networks, ze starannie dobranym wachlarzem najlepszych hitów i teledysków: MTV Polska, MTV Live HD, VH1, MTV Hits oraz MTV Dance.

Widzowie znajdą w nim również, po raz pierwszy w Polsce, unikatowe materiały z Comedy Central Extra: "Comedy Central prezentuje Stand-Up!", w którym wystąpią najlepsi komicy, zdobywcę 7 nominacji do nagrody Emmy - serial "Key and Peele", komedię dokumentalną "Nathan For You", program "The Roast of David Hasselhoff", w którym oprócz znanego aktora pojawi się wiele innych gwiazd, jak Pamela Anderson czy Hulk Hogan, "Stand Up Comedy Show" oraz "Steve Rannazzisi - Manchild".

Ponadto pakiet Ipla Rozrywka wzbogacił się o programy z kanału MTV: "Punke'd", w którym Ashton Kutcher wkręca największe gwiazdy oraz "Niemożliwe!", gdzie Rob Dyrdek pokazuje najśmieszniejsze filmiki znalezione w sieci. W najbliższym czasie udostępnione zostaną także: programy typu reality show - pełne imprez i szaleństwa "Jersey Shore" oraz "Geordie Shore", "Snooki i JWoww", w którym główne bohaterki postanawiają rozpocząć nowy etap swojego życia, "Teen Mom", czyli perypetie nastoletnich mam oraz seriale, które przybliżą skomplikowany świat nastolatków - "Faking It", zdobywca nagrody Teen Choice oraz 4 nominacji oraz "Inna" - nagrodzony statuetką Teen Choice, Kryształową Statuetką oraz 5 nominacjami.

Do pakietu Ipla Rozrywka dołączą również 2 kanały muzyczne: Muzo.tv i Disco Polo Music oraz kanał Telewizji Polsat - Polsat 2, w którego ramówce widzowie znajdą najpopularniejsze polskie seriale, koncerty z udziałem znanych gwiazd oraz programy informacyjne.

Ceny pakietów nie uległy zmianie - 5,00 zł dla abonentów Cyfrowego Polsatu i klientów sieci Plus oraz 9,90 zł dla pozostałych użytkowników. Materiały dostępne są na wielu urządzeniach: komputerach, urządzeniach mobilnych, dekoderach i telewizorach Smart TV.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ipla jest strasznie droga. I mam tylko pakiet sportowy. Myślałem że do tego pakietu dołożą TVP Sport . A do sportu nic nie dokładają .
 4  
Comedy Central Extra - Türk dijital televizyon tarihinin en büyük bok.
 0  
I miało być tak pięknie a od wczoraj ipla w internecie padła.
 1  
Na dobrą sprawę telewizję niekoniecznie mieć trzeba, bo np. taka Ipla.tv oferuje praktycznie większość tego co w tv. Dodatkowym plusem jest fakt, że można wybrać interesujące nas pakiety i oglądać tylko to co dla nas istotne. Za niewielką kasę.
 0  
Mi tam pakiet sportowy w ipli akurat bardzo pasuje. Na to liczylem, wybierając go i nie ma rozczarowań. No i praktycznie nigdzie indziej sportu już nie oglądam, co może świadczyć, że oferta ok.
 0