Łukasz Szewczyk20.10.2015 (17:07)6

Siła dziennikarstwa śledczego w polskim serialu HBO. Jak wiele trzeba poświęcić?

Serial produkcji HBO "Pakt" to sześcioodcinkowy thriller, który rozgrywa się w realiach współczesnej Polski. Opowiada historię, która połączyła świat biznesu, polityki i mediów. Akcja serialu dzieje się w ciągu sześciu dni, w okresie Wielkiego Tygodnia. Jak wiele trzeba poświęci, aby dojść prawdy?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

PAKT :: zapowiada się ,, ale według mnie to kopia AleKino+ :: UKŁAD ::
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 20 października 2015 o 18:56:05 przez knopiczka).
 2  
Szkoda tylko że HBO skacze serialami 6 odcinków dobrego serialu Wataha i po 6 odcinkach koniec teraz znów nowy serial kolejne 6 odcinków które pewnie z niknie po 6 odcinkach i pojawi się kojejny serial .Ja uważam że karmić nas co rok nowym Polskim serialem na HBO nie jest dobre uważam że HBO powinien się skupić na jednym serialu góra dwa przez minimum kilka sezonów .
 0  
@kinoman85 wszystkie sezony! Bo canal+ kręci belfera hehe bo kto ma to oglądać? Ty to obejrzysz @knopiczka twoja kopia to nie jest żenada! Wybierz sobie hbo cinemax canal+ bo to ciekawe filmy! @kinoman największy nie pisz po rosyjsku prosziłem tyle razy na ciebie i twoje fast foody to nie są twoją żenadą! I nie wymyślaj !!! 0%!!!!!!!!!!!!!!
 1  
Jak będzie fajne obejrzę lubię oglądać filmy i seriale
 2  
Dobrze ze powstaja nowe 6 odcinkowe niz by mialy byc tasiemcami.
 0  
Kinoman_największy : to co wypisujesz to brednie i zwykłe chamstwo Kumasz ?
 0