Łukasz Szewczyk23.10.2015 (0:42)3 komentarze

Planete+ wyrusza za miasto w nowej serii "Naturalnie Polska"

Po lasach i jaskiniach, pieszo i na quadzie, w deszczu oraz słońcu - prawdziwą przygodę na łonie natury pokaże program "Naturalnie Polska", nowa polska produkcja Planete+. Prowadzący Paweł Paszek-Pietruch zaprezentuje widzom nietypowe sposoby na spędzenie wolnego czasu poza miastem.
"Naturalnie Polska" / Fot. Planete+
"Naturalnie Polska" / Fot. Planete+
Nowa autorska seria Planete+ "Naturalnie Polska" to program podróżniczo-przygodowy. W każdym odcinku prowadzący Paweł Paszek-Pietruch zbacza z utartych, turystycznych szlaków i rusza na wyprawę w poszukiwaniu nowych wrażeń. W każdym odcinku podczas dwudniowej wyprawy zdany jest tylko na siebie. Musi przetrwać w trudnych warunkach i osiągnąć wyznaczony na początku drogi cel, którym są najpiękniejsze i jedne z najbardziej niedostępnych rejonów Polski. Dla Pawła najważniejsza jest przygoda. Czasem sytuacja zmusza go do użycia umiejętności surwiwalowych: musi zbudować schronienie w lesie, przygotować posiłek, czy rozpalić ognisko. Zdjęcia do programu powstawały między innymi w Bieszczadach, Tatrach i na Mazurach.
- Ten program jest dla ludzi, którzy szukają nietypowych sposobów na spędzenie wolnego czasu z dala od miasta. Dla ludzi, którzy w weekendy chętnie zmieniliby się w trapera oraz miłośnika przyrody. Nowa produkcja Planete+ pokazuje, jak poradzić sobie w leśnych odstępach czy na górskich szlakach, jak czerpać przyjemność z obcowania z naturą i stawić czoło rozmaitym wyzwaniom - mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów lifestyle'owych i dokumentalnych nc+.

Prowadzący program "Naturalnie Polska" Paweł Paszek-Pietruch z zawodu jest kucharzem, od wielu lat związany z branżą marketingową, z zamiłowania jest podróżnikiem. Ukończył Instytut Sztuki Kulinarnej we Włoszech, prowadzi warsztaty i wydarzenia kulinarne oraz zajmuje się fotografią kulinarną.

Premierowe odcinki "Naturalnie Polska" na antenie Planete+ w każda niedzielę o godz. 20.30 (od 25 października). Serię na zlecenie Planete+ wyprodukowała firma TV Working Studio. W ramach serii powstało dziesięć półgodzinnych odcinków.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nie obejrzę.
Dziadowska Vectra nie ma w ofercie tego świetnego kanału.
 8  
Szkoda, taki dobry kanał to kiedyś był...
 1  
dobry pomysl i mam nadzieje ze realizacja programu nie ebdzie gorsza :) na pewno obejrze
 0