Łukasz Szewczyk26.10.2015 (14:36)30

Puchar Króla przez trzy sezony w nc+

Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Copa del Rey. Najlepsze hiszpańskie kluby, w tym czołowe zespoły La Liga: FC Barcelonę, Real Madryt, Atletico Madryt czy Sevillę, rywalizujące o prestiżowy Puchar Króla będzie można oglądać w kanałach nc+ przez trzy najbliższe sezony.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 30)

Świetna wiadomość :) w końcu nie będą mnie usypiać komentatorzy TVP
 11  
Super :) Czyli za trzy sezony Eleven potraci prawa i wszystko wróci do normy. Bardzo dobrze, gdyż mamy do czynienia z podmiotem amatorskim w dziedzinie przekazu.
 0  
ochłaby czas kupić. Widać już byle puchary krajowe są dla nc+ "premium" teraz wiadomo, czemu Canal+ jest coraz droższy dla przedłużających umowy
 27  
To zacieramy ręce i czekamy jeszcze na Puchar Włoch i Puchar Francji. ;) Chcemy jeszcze te prestiżowe rozgrywki. ;)
 9  
Wiadomością ekscytującą to by było pozyskanie praw do NHL a nie przejęcie od TVP Sport pakietu praw który i tak abonament NC + już miał.
 19  
No brawo nc-, to teraz poprosimy o puchar krajowy Islandii, w końcu rewelacji bieżących eliminacji do Euro 2016!
 12  
typowy wypełniacz ramówki
 11  
Canal+ i NC+ oraz TVN moga juz sie zwijac PiS chce tylko stacje z polskimi włascicielami. Ze sportowych niedługo tylko TV Sport i Polsat Sport.
 15  
Pisdokracja sobie może :) niedługo wszyscy na klęczkach do Watykanu :)
 11  
ekskluzywne? śmiech na sali marka CANAL+ straciła na znaczeniu poleciała łeb na szyje. Ekskluzywne to straciła teraz łapie każde ochłapy żeby załatać dziury na których są non stop powtórki premier lig i ekstraklapy.
 22