Łukasz Szewczyk20.11.2015 (16:07)6 komentarzy

Marek Starybrat poprowadzi "Chyba twój stary" w Rock Radiu

Marek Starybrat dołączył do Rock Radia, gdzie będzie nowym gospodarzem pasma popołudniowego. Przypomnijmy, że prezenter przez wiele lat był kojarzony z porannymi programami Radia Zet.
Marek Starybrat
Jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych radiowych głosów w Polsce na antenie Rock Radia zadebiutuje w poniedziałek - 23 listopada 2015 roku. Marek Starybrat na antenie stacji poprowadzi program "Chyba twój stary", którzy będzie nadawany od poniedziałku do piątku w godz. od 14.00 do 18.00.
- Cieszę się, że Marek - doświadczony radiowiec z rock'n'rollową duszą - dołączy do naszego zespołu. Chcemy, aby audycja "Chyba twój stary" towarzyszyła słuchaczom Rocka Radia podczas ich popołudniowych zajęć oraz dojazdów. Znajdzie się w niej miejsce na rozrywkę i rozmowy z gośćmi, a przede wszystkim na świetną, rockową muzykę - mówi Mikołaj Lizut, redaktor naczelny Rock Radia.

Marek Starybrat to popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, znany przede wszystkim z Radia ZET i porannego programu "Dzień Dobry Bardzo". Wcześniej związany z wrocławskim Radiem Kolor i wałbrzyskim Radiem BRW.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Z jednego z najbardziej słuchanych stacji radiowych do niszowego radia. Rozwojowo to dla niego krok wstecz i to o 15 lat. Stacja w zasadzie niszowa i to totalnie niszowa.
Dostępna tylko w 7 miastach i do tego jest to radio o konkretnym profilu adresowane do nielicznych mieszkających w:
> Warszawa 103,7 > Kraków - 103,8 > Wrocław 106,1
> Śląsk i Zagłębie 94,5 > Poznań - 105,4 > Opole 106,6 > Bydgoszcz 103,5
 5  
Czy ktoś wie kiedy będzie i czy w ogóle będzie
dostępne w eterze w Łodzi
 4  
Ale jest całkiem fajne Radio a słuchalnośc na poziomie 3-5% więc nie jest źle.
 0  
noo wkoncu wraca. Powedzenia Marek
Budnik&Starybrat, to były czasy. Jezdząc do szkoly autosanem(ogórkiem) zawsze w sluchawkach sluchało sie ich poranka. Swietny duet.
A teraz....Zetke omijam szerokim łukiem
 6  
Niestety nie ma wolnych częstotliwości, no chyba że kupią Paradę !
 3  
"...a przede wszystkim na świetną, rockową muzykę.". Panie Lizut! Opamiętaj się Pan! Mielicie w kółko te same 30 kawałków, a wasza baza z muzyką to mieści się na 2 GB karcie SD.
 8