Łukasz Szewczyk25.11.2015 (14:46)brak komentarzy

Kryminalny serial "Bez zasad" wyprodukowany przez Stevena Spielberga w TNT

Od piątku (27 listopada 2015 roku) telewizja TNT rozpocznie emisję swojej najnowszej produkcji. Serial kryminalny "Bez Zasad" (oryg. Public Morals) to przykład na to, jak wielowątkową fabułę, osadzoną w amerykańskiej rzeczywistości lat sześćdziesiątych, można przekuć w telewizyjny hit.
"Bez zasad" / Fot. TNT
Serial "Bez Zasad" opowiada o losach policjantów pracujących w wydziale nowojorskiej obyczajówki. Jego akcja przenosi widzów do Nowego Jorku lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Główny bohater, Terry Muldoon, jest oficerem wydziału policji odpowiedzialnym za współczesne problemy obyczajowe nowojorczyków. Okazuje się jednak, że moralność od przestępczości dzieli bardzo cienka linia. Aby skutecznie działać, on i jego współpracownicy, w tym partner - Charlie Bullman, są zmuszeni do balansowania na granicy prawa. Taka praca nie pozostaje bez wpływu na prywatne życie policjantów. Muldoon za wszelką cenę stara się uchronić swoją rodzinę przed światem przestępczości, z którym na co dzień się zmaga. Swoich synów pragnie wychować na uczciwych i pracowitych ludzi, zapewniając im spokojne i bezpieczne miejsce do życia. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy na ulicach miasta narasta konflikt pomiędzy dwiema frakcjami irlandzko-amerykańskiej mafii. Wygląda na to, że już nic nie będzie takie jak kiedyś.
W rolę głównego bohatera Terriego Muldoona wcielił się twórca, reżyser oraz jeden z producentów serialu - Edward Burns, znany szerzej widzom m. in. z filmu Szeregowiec Ryan.

Serial "Bez zasad" będzie można oglądać na antenie TNT w każdy piątek o godzinie 21:00 oraz 21:50.