Łukasz Szewczyk30.11.2015 (16:40)33 komentarze

Rusza Top Kids HD. Gdzie będzie dostępny?

We wtorek (1 grudnia 2015 roku) na polskim rynku rozpocznie nadawanie nowy kanał Top Kids HD. Ramówkę nowej stacji wypełnią kultowe seriale animowane dla dzieci i nie tylko.
Top Kids HD
Top Kids to nowy projekt szczecińskiej firmy Michał Winnicki Entertainment, nadawcy kanałów Power TV HD, Adventure HD i Nuta.TV HD. Na antenie stacji prezentowane będą kultowe seriale animowane z lat 80. i 90. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach.
Widzowie mogą liczyć na bezpieczne bajki z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych, będące jednak zupełną nowością dla dzieci urodzonych w latach 2000+. Na tych serialach wychowało się dzisiejsze pokolenie 30/40-latków. Top Kids ma się stać mostem łączącym rodziców z dziećmi.

W pierwszej ramówce znajdą się takie seriale animowane jak np. "Inspektor Gadżet", "Dennis Rozrabiaka", "Łebski Harry", "Denver Ostatni Dinozaur", "Babar", "Witaj Franklin", "Malusińscy", "Troskliwe Misie" czy "Zwariowana Szkoła Latającego Nosorożca".

Kanał będzie nadawany w jakości SD i HD. Jednym z pierwszych operatorów, który włączy do oferty Top Kids jest sieć TOYA. Top Kids w najbliższym czasie trafi też do sieci kablowych: Sat-Mont-Service, Jambox, PPMUE Telpol, Tel-Kab Pruszków, Tomków, MetroTV (Metroport), Telewizji Kablowej Słowianin oraz wielu innych operatorów z całej Polski.

Komentarze (1 - 10 z 33)

no to upc głowa do góry i dodajemy kanał
 15  
UPC ,,JESLI DODA TEN KANAL TO NAPEWNO BEDZIE WERSJA ,,SD,, TE CIULE MYSLA ZE LUDZIE DALEJ MAJA KINESKOPY , DODANIE NOWYCH KANALOW W ,,HD ,,PRZERASTA ZWOJE MOZGOWE GOSCI ODPOWIEDZIALNYCH ZA OFERTE PROGRAMOWA
 13  
Będzie na satelicie, tyle ze kodowany i już tradycyjnie nie w Cyfrowym Polsacie
 5  
jak bajki bedą tak odrestaurowane, jak klasyka teledysków na PowerTV, to już dziękuje. Pierwszy lepszy klip na Youtube wygląda lepiej, niż ten po odrestaurowaniu w w/w kanale
 11  
Niech UPC wyrzuci z analoga kanały nie będące naziemnie nadawane - dvb-t i będzie miejsce!!!
 2  
Mam nadzieję, że będzie w UPC.
 7  
Pomysł fajny, ale więcej tytułów niech dają ;)
 4  
zapraszam top kids do nc+
 6  
poproszę Yattamana, Generała Daimosa i Gigi La Trotolla
 5  
poproszę Yattamana, Generała Daimosa i Gigi La Trotolla
te pozycje lecą na Polonii 1 ostatnio.
 1