Łukasz Szewczyk01.12.2015 (12:00)3 komentarze

Miss Supranational 2015 i Miss Polski 2015 w Polsacie

Początek grudnia na antenie Polsatu upłynie pod znakiem piękna. Najśliczniejsze dziewczyny z całego świata zmierzą się w walce o tytuł Miss Supranational 2015, a najpiękniejsze Polki staną do rywalizacji o koronę Miss Polski 2015.
4 grudnia hala lodowa MOSiR w Krynicy - Zdrój, a za pośrednictwem Telewizji POLSAT, Polska i cały świat, staną się świadkiem międzynarodowego wydarzenia z udziałem osiemdziesięciu dwóch najpiękniejszych kobiet świata, które walczyć będą o koronę siódmej edycji wyborów Miss Supranational 2015. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2014 Asha Bhat z Indii? Czy będzie to reprezentantka Polski Ada Sztajerowska - Miss Polski 2013? Atmosferę na scenie podgrzeją: Margaret, Golec Uorkiestra i ukraiński zespół Mirami. Galę poprowadzą Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reevs i Maciej Dowbor. Transmisja z gali Miss Supranational 2015 4 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.
Miss Polski 2014 i Miss Polonia 2012 / Fot. materiały prasowe
Natomiast 6 grudnia trzydzieści jeden najpiękniejszych Polek wybranych w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski i Miss Polonia weźmie udział w historycznym wydarzeniu. Po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015! Nową królową ukoronują dwie ustępujące Panie: Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 oraz Paulina Krupińska Miss Polonia 2012. Dwa najbardziej prestiżowe konkursy piękności w kraju, Miss Polski i Miss Polonia, po raz pierwszy w historii łączą się w jeden. Od teraz #KoronaJestTylkoJedna! Na gali, która odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdrój wystąpią: Ewelina Lisowska i Sławek Uniatowski oraz znakomity tancerz - Tomasz Barański, a poprowadzą ją niezastąpieni: Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Transmisja z gali Miss Polski 2015 6 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Zapowiadają się dwie piękne gale i jak zwykle tylko polsat ma prawa do tych transmisji. Taki zwyczaj.
 0  
no bo Polsat jako ś najlepiej wpasowuje w ramówkę to co ludzie chcą oglądać. Jako kibic to wiem na pewno, także jako entuzjasta różnych show tv. Tu Polsat jest najlepszy. I ogólnie rozrywka jest dobra, bo są i kabarety i piękne kobiety :)
 0  
Fajnie, że takie imprezy można w polsacie zobaczyć. Moja żona się zawsze tym fascynuje, ale ja też jak mam czas to z chęcią oglądam.
 0