Łukasz Szewczyk01.12.2015 (14:57)brak komentarzy

Nowe kanały HD w sieci TOYA

Od grudnia abonenci sieci TOYA mają możliwość oglądania dwóch nowych kanałów: Nat Geo People HD i Top Kids HD. Kolejne nowości pojawią się pod koniec roku i od 1 lutego 2016. Po zmianach telewizyjna oferta sieci TOYA wzrośnie do 77 kanałów HD.
W sumie w ofercie TOYA pojawi się 10 nowych kanałów, wszystkie nadawane będą w wysokiej rozdzielczości. Pod koniec grudnia swoją premierę zapowiada kanał Wellbeing Network HD, a od początku lutego pojawią się także TeleTOON+ HD i Nuta.TV HD. Kolejne kanały to wersje HD pozycji dostępnych do tej pory w ofercie: Ale Kino+ HD, Planete+ HD, CBS Europa HD, TV4 HD, Polsat 2 HD.
Kanał muzyczny Power TV zostanie przesunięty 1 lutego do szerszego pakietu (z Wygodnego do Oszczędnego). Ponadto 1 lutego zostaną wyłączone 4 programy z oferty analogowej: CBS Europa, CBS Reality, VIVA Polska i MTV Polska, które będą nadal dostępne w pakietach cyfrowych.

- Zmiany to element strategii powiększania oferty HD oraz uatrakcyjnienia poszczególnych pakietów - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. - Wygaszanie oferty płatnych programów z analogu to wynik coraz większej penetracji odbiorników cyfrowych, która przekroczyła już 80%. Z kolei większa ilość programów HD to zachęta do wymiany starszych odbiorników SD - dodaje. Aby przyspieszyć naturalny proces cyfryzacji i wyłączania analogu, TOYA przygotowała specjalną ofertę migracyjną, w której za tą samą lub niższą cenę Abonenci analogowi mogą otrzymać odpowiadający pakiet cyfrowy z ofertą uatrakcyjnioną o kilkadziesiąt programów

Opisane zmiany są uzupełnieniem nowej promocji "Warto na długo", która skierowana jest zarówno dla obecnych jak i nowych Abonentów i pozwala zamówić nie tylko telewizję cyfrową, ale Internet i telefonię pojedynczo lub w korzystnych połączeniach - Dwupakach i Trójpakach.