Łukasz Szewczyk02.12.2015 (21:56)5 komentarzy

Serial "Dowód" premierowo na antenie TNT

W grudniu telewizja TNT rozpocznie emisję serialu dramatycznego z elementami fantasy "Dowód". Wyprodukowana przez TNT produkcja opowiada losy wybitnej chirurg poszukującej dowodu na istnienie życia po śmierci.
Serial "Dowód"
W nowym serialu "Dowód" widzowie poznają dr Carolyn Tyler, która jest nie tylko wybitnym chirurgiem, ale także znakomitym naukowcem badającym kwestie reinkarnacji. Zmaga się jednak z problemami rodzinnymi, próbując odnaleźć się w rzeczywistości po śmierci nastoletniego syna. Jej zainteresowanie zjawiskami paranormalnymi wykorzystuje chory na raka miliarder Ivan Turing, która zatrudnia dr Tyler do prowadzenia badań nad doświadczeniami bliskimi śmierci, nawiedzeniami i reinkarnacją. Wszystko po to, by znaleźć dowód na to, że śmierć wcale nie jest końcem ludzkiej drogi.
W roli głównej bohaterki zobaczymy Jennifer Beals, znaną z takich produkcji jak "Flashdance, Słowo na L" czy "Księga ocalenia". W postać ekscentrycznego miliardera, Ivana Turinga, wcielił się natomiast Matthew Modine ("Full Metal Jacket", "Mroczny Rycerz Powstaje" czy "Transporter 2"). Serial, którego pomysłodawcą i producentem jest Rob Bragin, będzie można oglądać na antenie TNT od poniedziałku do piątku o godz. 14.00.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tylko czemu o godzinie 14 a nie np. 17 - 18
 0  
Nie martw sie. Zapewne beda jeszcze powtorki powtorek w godzinach pozniejszych. Standard stacji tematycznych.
 3  
bardzo fajny kanał tv
czesto ogladam
bardzo lubie kanał tnt 3.12.2015 (8:13:57)
 1  
Dokładnie.. A jak ich poniesie,tak jak poniosło dyrektorów z C+, to w okolicach lata obejrzysz prapremierę,premiery,po premierze ;]
 1  
Serial skasowali po pierwszym sezonie ale historia jest zamknięta i można spokojnie oglądnąć.
 1