Karol Przygoda08.10.2006 (10:40)3 komentarze

TVN spodziewa się kolejnych ataków PiS

Zapytaliśmy dwóch dziennikarzy o ich prywatne zdanie dotyczące ataków "Gazety Polskiej" na telewizję TVN i jej sekretarza programowego Milana Subotića.
- Z naszej stacji politycy PiS i dziennikarze gazety ("Gazety Polskiej" - red.) próbują zrobić wroga publicznego numer jeden. - mówi nam Grzegorz Kajdanowicz, dziennikarz oraz prezenter "Faktów" w TVN. - Może spodziewać się kolejnych ataków i kolejnych przecieków z raportu o WSI - dodaje dziennikarz. Zdaniem Kajdanowicza jest to zemsta za ujawnienie przez twórców programu "Teraz My" tzw. taśm prawdy z Renatą Beger oraz ministrami z Kancelarii Premiera w roli głównej.
Dziennikarz nie ma także wątpliwości, że ataki "Gazety Polskiej" oraz oskarżenia "Gazety Polskiej" skierowane przeciwko Milanowi Suboticowi, jakoby był on współpracownikiem WSI są nieprawdopodobne - Był moim szefem w "Teleexpresie" i w "Faktach". Bardzo dobrze nam się współpracowało - choć jest wyjątkowo wymagający. Doskonale zna warsztat dziennikarza telewizyjnego a poza tym jest rzetelny, uczciwy i nigdy nie ulegał żadnym naciskom politycznym. - dodaje Kajdanowicz.

Szerszego komentowania całej sprawy unika z kolei Tomasz Lis. Gdy zapytaliśmy, jakie jest jego zdanie na temat całej sprawy, on odpowiada krótko - Dokładnie takie jak to, które wyrażam publicznie - mówi nam Lis. A jakie zdanie wyrażał publicznie? Wszystkie szczegóły są tutaj.

Komentarze (1 - 3 z 3)

pis to takie gorsze sld! co za imbecyle jeszcze im wierzą i ich popierają?
 0  
bardziej doswiadczeni od ciebie imbecylu...
 0  
Tu nie chodzi o wiarę i plucie na siebie, tu niestety chodzi o praworządność. PIS jak wiadomo doszedł do rządów większością głosów i ma prawo wyłączności w rządzeniu przez okres na jaki mu społeczeństwo zawierzyło.Wszelka próba detronizacji- pozbawienia Go władzy to anarchia- w naszym kraju niestety spotykana na przestrzeni wieków. Znamy przypadki z historii, kiedy do kasy zaborców pukali politycy wszelkiego asortymentu, a za 30 srebrników gotowi byli sprzedać skórę swojego przyjaciela,tak też i teraz za kasę i w imię jej , gotowi są ,spadkobiercy tamtych ,zrobić rzeczy które nie mieszczą nawet się w naszym rozumie.Dlaczego tak doskonała PO nie potrafiła przekonać wyborców o swoim programie? Teraz natomiast robi wszystko by pokazać wszelkie potknięcia swych konkurentów.Myślę,że jeżeli będzie rzucało się kłody pod nogi rządu, to nigdy nie doczekamy się poprawy w Rzeczypospolitej..Reasumując-Jeżeli będzie dalej kontynuacja tego rodzaju zagrywek "politycznych" dostąpimy przywileju upadku państwowości.Przyczynią się do tego (niestety) osoby, które swój talent pokazały już w roku 1992.
 0