Łukasz Szewczyk07.12.2015 (14:53)7 komentarzy

Cały sezon polskiego serialu HBO "Pakt" już w internecie

W internetowym serwisie HBO GO jest już dostępna pełny sezon polskiego serialu HBO - "pakt". Jego akcja rozgrywa się w realiach współczesnej Polski, gdzie przeplatają się ze sobą wielki biznes, polityka i media. W serialu występują m.in. Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Jacek Poniedziałek.
Serial HBO "Pakt" - Marcin Dorociński
Głównym bohaterem serialu jest Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, który wpada na trop dużej afery finansowej. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji artykułu, która wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. W toku prowadzonego śledztwa Piotr odkrywa, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Z pomocą Weroniki (Marta Nieradkiewicz), agentki CBŚ, poznaje drugie dno tej afery. W szóstym odcinku Piotr musi się ukrywać. Pomaga mu Andrzej, z którym wspólnie postanawiają ostatecznie rozwiązać sprawę. Docierają do mężczyzny, który może być kluczem do rozwiązania tajemnicy. Czas na rozwikłanie sprawy zaczyna się kurczyć z każdą minutą.
Reżyserem serialu jest Marek Lechki (Erratum, Bez tajemnic), a operatorem Paweł Flis. Muzykę skomponował Łukasz Targosz. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark Anna Kępińska i Maciej Kubicki.


Serial "Pakt" w całości jest już dostępny w internetowym serwisie HBO GO. Z kolei telewizyjna premiera finałowego odcinka "Paktu" odbędzie się na antenie HBO HD w niedzielę, 13 grudnia.

Komentarze (1 - 7 z 7)

przeciez odcinku byly juz dawno w internecie w jakosci hd :)
 3  
To pokaż mi w tym Twoim internecie 6odc w jakości HD?!
 2  
Bardzo fajnie się oglądało ten serial, niestety końcówka mocno rozczarowująca.
 2  
Wszystko ustawił właściciel hotelu, nawrota odjebia jak styka wdupia
 1  
jak już mamusia zapłaci za ciebie, żebyś w końcu dostał się do gimnazjum, a kiedyś w odległej przyszłości przyjmą cię do zawodówki, przestaną cię fascynować tranformersi i inne galaktyczni strażnicy i inne wysokobudżetowe patrzydełka, a zaczniesz oglądać porządne europejskie kino na canal+ i na alekino. Jak w każdej kinematografii zdarzają że wpadki, tak i europejskim kinie jest garstka filmów, których nie warto oglądać, w przeciwieństwie do wspaniałego kina amerykańskiego na hbo, gdzie znajdzie się parę perełek na których można zawiesić oko.
 1  
a wracając to omawianego tutaj serialu, to żadne arcydzieło, jedynie zerżnięty scenariusz z norweskiego serialu "Układ" z małymi poprawkami spolszczającymi. Gra aktorska, poza paroma aktorami starszej daty, nie wiele się rożni od wyczynów aktorskich z serialowych tasiemców naszej rodzimej "wielkiej telewizyjnej czwórki"
 2  
Mam hbo go i mam tylko 5 odc.
 5