Łukasz Szewczyk07.12.2015 (14:53)7

Cały sezon polskiego serialu HBO "Pakt" już w internecie

W internetowym serwisie HBO GO jest już dostępna pełny sezon polskiego serialu HBO - "pakt". Jego akcja rozgrywa się w realiach współczesnej Polski, gdzie przeplatają się ze sobą wielki biznes, polityka i media. W serialu występują m.in. Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Jacek Poniedziałek.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

przeciez odcinku byly juz dawno w internecie w jakosci hd :)
 3  
To pokaż mi w tym Twoim internecie 6odc w jakości HD?!
 2  
Bardzo fajnie się oglądało ten serial, niestety końcówka mocno rozczarowująca.
 2  
Wszystko ustawił właściciel hotelu, nawrota odjebia jak styka wdupia
 1  
jak już mamusia zapłaci za ciebie, żebyś w końcu dostał się do gimnazjum, a kiedyś w odległej przyszłości przyjmą cię do zawodówki, przestaną cię fascynować tranformersi i inne galaktyczni strażnicy i inne wysokobudżetowe patrzydełka, a zaczniesz oglądać porządne europejskie kino na canal+ i na alekino. Jak w każdej kinematografii zdarzają że wpadki, tak i europejskim kinie jest garstka filmów, których nie warto oglądać, w przeciwieństwie do wspaniałego kina amerykańskiego na hbo, gdzie znajdzie się parę perełek na których można zawiesić oko.
 1  
a wracając to omawianego tutaj serialu, to żadne arcydzieło, jedynie zerżnięty scenariusz z norweskiego serialu "Układ" z małymi poprawkami spolszczającymi. Gra aktorska, poza paroma aktorami starszej daty, nie wiele się rożni od wyczynów aktorskich z serialowych tasiemców naszej rodzimej "wielkiej telewizyjnej czwórki"
 2  
Mam hbo go i mam tylko 5 odc.
 5