Łukasz Szewczyk10.12.2015 (17:26)brak komentarzy

Ruszył nowy wideoportal "Pytania na śniadanie" TVP2

Poranny program telewizyjnej Dwójki "Pytanie na śniadanie" ma nowy wideoportal o charakterze lifestylowym. Główne działy serwisu to: moda, kuchnia, zdrowie, gwiazdy, porady i uroda. Serwis przygotowany został w technologii Responsive Web Design (RWD).
Pytanie na śniadanie w sieci
Pytanie na śniadanie w sieci
Dostępny pod adresem pytanienasniadanie.tvp.pl portal wyróżnia m.in. uproszczona do minimum, intuicyjna nawigacja. Przejrzysty, nowoczesny layout, opracowany został w oparciu o nową identyfikację graficzną programu "Pytanie na śniadanie". Wyszukiwarka pozwala użytkownikowi odnaleźć to, co go interesuje, a kalendarium wydań ułatwia korzystanie z zasobów portalu w tradycyjny sposób. Portal został także zoptymalizowany pod kątem prezentacji wszystkich nowoczesnych form reklamy internetowej.
W portalu znajdą się materiały filmowe tworzone w studiu "Pytania na śniadanie". Nie zabraknie także felietonów, relacji z ważnych wydarzeń, a także wywiadów przygotowywanych przez mobilne ekipy reporterów porannego magazynu TVP2. Ważnym elementem serwisu będą też ekskluzywne materiały wideo powstające z myślą o nowym portalu.