Łukasz Szewczyk16.12.2015 (0:55)11 komentarzy

"Interstellar", "Hiszpanka", "Zbliżenia", "Dumni i wściekli" - styczeń w HBO i Cinemax

"Interstellar", "Szefowie wrogowie 2", "Dobre zabijanie" oraz dwa polskie filmy "Hiszpanka", "Zbliżenia", - to główne premiery HBO w styczniu 2016 roku. Z kolei Cinemax pokaże głośny film "Dumni i wściekli". Nie zabraknie także transmisji z ceremonie rozdania Złotych Globów.
Interstellar
HBO HD
W styczniu 2016 roku kanał filmowy HBO w ramach niedzielnego pasma premierowego przygotował następujące pozycje filmowe:
"Interstellar" (3 stycznia) - Matthew McConaughey w historii grupy astronautów, którzy wyruszają wyrusza w międzygalaktyczną misję. Muszą znaleźć planetę, która będzie nadawała się do zamieszkania przez ludzi, gdy Ziemia przestanie się do tego nadawać. Film otrzymał Oscara za efekty specjalne.
"Szefowie wrogowie 2" (10 stycznia) - Jason Bateman, Jason Sudeikis i Charlie Day kontra Christoph Waltz i Chris Pine w komedii o przedsiębiorczej trójce przyjaciół, którzy rozwijają swój biznes nie chcąc pracować pod dyktando szefów
"Zbliżenia" (17 stycznia) - trzydziestokilkuletnia kobieta próbuje wyzwolić się spod wpływu zaborczej matki. Kolejny wspólny film Magdaleny Piekorz (reżyseria) i Wojciecha Kuczoka (scenariusz). W rolach głównych Joanna Orleańska, Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat.
"Dobre zabijanie" (24 stycznia) - Ethan Hawke w filmie nominowanym do weneckiego Złotego Lwa. Doświadczony pilot wojskowy zaczyna kwestionować zasadność misji, w której bierze udział.
"Hiszpanka" (31 stycznia) - kontrowersyjne kino Łukasza Barczyka; imponująca wizualnym rozmachem opowieść o kulisach wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Wydarzeniem miesiąca będzie transmisja ceremonii wręczenia Złotych Globów, jednej z najwyżej cenionych nagród w środowisku filmowo-telewizyjnym. Transmisja na antenie HBO w nocy z 10/11 stycznia (od godz. 2.00). Powtórka w HBO2 - 12 stycznia.


Pozostałe premiery filmowe miesiąca w HBO to: "Wywiad ze Słońcem Narodu" (1 stycznia), "Oficer Blart 2" (2 stycznia), "Moc pierścionka" (7 stycznia), "Fort Bliss" (8 stycznia), "LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro" (9 stycznia), "Miłość pod gwiazdami" (14 stycznia), "Eden" (15 stycznia), "Moja pasierbica" (21 stycznia), "Skandalistka Lady W." (2 stycznia), "Niefortunna transakcja" (28 stycznia).

Od 9 stycznia kanał HBO rozpocznie emisję nowego serialu "Pot i łzy". Nowa produkcja ukazuje przejmującą historia młodej baletnicy, która rozpoczyna karierę w prestiżowej American Ballet Company w Nowym Jorku. Cały sezon dostępny jest już w serwisie HBO GO.

W ramach emitowanego na antenie HBO2 pasma dokumentalnego Bez Cenzury premierę będzie miał film "Atak na Charlie Hebdo: Terror w Paryżu" (6 stycznia). Jest to dramatyczna kronika zamachu terrorystycznego na paryską redakcję Charlie Hebdo w dniu 7 stycznia 2015 roku, w którym śmierć poniosło 12 osób


Filmowy kanał telewizyjny Cinemax w styczniu 2016 roku zaprezentuje następujące premiery filmowe: "Dumni i wściekli" (2 stycznia), "Ghadi" (3 stycznia), "Życie na kredycie" (10 stycznia), "Parvaneh" (14 stycznia), "Z głębi" (15 stycznia), "Przed rozstaniem" (16 stycznia), "Pies obrońca" (17 stycznia), "Po śmierci" (22 stycznia), "Najtrudniejsza walka Muhammada Alego" (23 stycznia), "Modlitwa na telefon" (24 stycznia), "Ze mną nie zginiesz" (30 stycznia) oraz "Kapitan Webb" (31 stycznia).

Komentarze (1 - 10 z 11)

Interstellar będzie juz o północy po przywitanie nowego roku, jako noworoczna niespodzianka.
 2  
Kolejny słaby miesiąc
 8  
ale kupa, żeby nie seriale to HBO = DNO
 1  
Szewczyk zablokuj wpisy zanim się zjawi wiadomy deb.il ze swoim wklejanym tekstem
 1  
Muszę przyznać że akurat ten miesiąc na tle poprzednich zapowiada się całkiem nieźle. Wreszcie nie ma tylu bajek...No i główny hit tj. Interstellar :-)
 0  
Hiszpanka to najgorszy film jaki w życiu oglądałem:)

http://mityubezpieczeniowe.pl/
 1  
a co z dokumentami ?
będą jakieś ciekawe? planuję zakup tego pakietu wyłącznie z myślą o nich, może ktoś z tu obecnych będzie mógł się wypowiedzieć odnośnie interesującej mnie ramówki.
 2  
Szewczyk zablokuj wpisy zanim się zjawi wiadomy deb.il ze swoim wklejanym tekstem
Nie zdążył :D
 2  
Swoją drogą - jak to jest, że pod okienkiem na tekst, przy symbolach, u użytkowników tracer11 i kinoman_największy NIE MA ikonki o IP komputera, a u każdego innego jest???
 1  
Interstellar jest nawet okey .
 5