Łukasz Szewczyk18.12.2015 (0:52)5 komentarzy

Finałowy sezon "Pod kopułą 3" w Canal+ Seriale

W styczniu 2016 roku Canal+ Seriale rozpocznie emisję finałowego sezonu serialu "Pod kopułą". Jest to opowieść o ludzkiej naturze, a zwłaszcza o wpływie, jaki mają na nią dramatyczne okoliczności. Firmowany nazwiskiem Stephena Kinga serial został doceniony pięcioma nominacjami do nagrody Saturn.
"Pod kopułą 3"
Niewielkie amerykańskie miasteczko zostało odcięte od świata przez tajemniczą kopułę, która reaguje na to, co robią uwięzieni wewnątrz ludzie. Odizolowanie, brak logicznego wytłumaczenia sytuacji i poczucie zagrożenia wyzwalają w nich najlepsze i najgorsze instynkty. Stawiając czoła nieoczekiwanym wyzwaniom, mieszkańcy odnajdują w sobie energię i odwagę, aby przetrwać postapokaliptyczną izolację. Za każdym razem, kiedy wydaje się, że dowiedzieli się czegoś o działaniu kopuły i znaleźli sposób na wydostanie się na zewnątrz, sytuacja się zmienia i znów stają w obliczu niepewności. W trzecim, finałowym sezonie poznają wreszcie prawdę na temat pochodzenia kopuły i jej mocy. Odkrywają, że nie tylko ona stanowi dla nich zagrożenie...
Serial został zrealizowany przez grupę doświadczonych filmowców, takich jak Steven Spielberg, Brian K. Vaughan i Jack Bender, którzy mają na koncie kultowy serial "Lost - Zagubieni" czy siedmiokrotnie nominowany do nagrody Emmy Neal Baer (seriale "Ostry dyżur", "Prawo i bezprawie"). Stephen King, autor pierwowzoru literackiego, jest od początku aktywnym członkiem ekipy i jako współscenarzysta serialu rozwija w nim tematy i wątki, których w jego książce nie było.

W stałej obsadzie serialu są m.in. Mike Vogel, Rachelle Lefevre i Alexander Koch. Dean Norris (znany z serialu "Breaking Bad"), Colin Ford i Mackenzie Lintz byli za swoje role w "Pod kopułą" nominowani do nagrody Saturna. W trzecim sezonie do obsady dołącza laureatka nagrody Emmy, Marg Helgenberger. Grana przez nią Christine Price, nowa rezydentka Chester's Mill, wie więcej o pochodzenia kopuły. W rolę Hektora Martina, bezwzględnego prezesa firmy energetycznej wcielił się Eriq La Salle.

Serial "Pod kopułą 3" od 10 stycznia 2016, w każdą niedzielę o godz. 22:00 tylko w Canal+ Seriale.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Szmaciarze, za *uja nie dopłacę do 2 kanałów, aby to zobaczyć.
 1  
a czy to gówno warto w ogóle oglądać??
 8  
Sam jesteś gówno....
 7  
Szmaciarze, za *uja nie dopłacę do 2 kanałów, aby to zobaczyć.
nie dygaj, po tygodniu będzie w zwykłym C+
 1  
Kiedy Grimm V?
 1