Łukasz Szewczyk22.12.2015 (15:31)3 komentarze

Ekskluzywny koncert Adele w TVN Style i Player.pl

TVN Style i platforma player.pl przygotowały świąteczną niespodziankę w postaci emisji ekskluzywnego koncertu Adele. W przerwach między kolejnymi muzycznymi perełkami będzie można posłuchać wywiadu z Adele i zobaczyć jak wypadła w konkursie na muzycznego sobowtóra samej siebie.
Adele
Fani czekali na nową płytę Adele, aż cztery lata. Pierwszy singiel "Hello" bardzo szybko stał się fonograficznym fenomenem. Już w dwa pierwsze dni od jego premiery bił rekordy we wszystkich możliwych zestawieniach. Na YouTubie był oglądany średnio milion razy na godzinę! W dniu premiery krążka, telewizja BBC pokazała ekskluzywne show z Adele w roli głównej. Teraz będą mogli zobaczyć je także widzowie TVN Style i użytkownicy pakietu Player PLUS w player.pl. Koncert dostępny będzie również w jakości UHD dla użytkowników Samsung Smart TV.
W ekskluzywnej audycji piosenkarka opowie o swoim życiu i twórczości oraz pod przebraniem weźmie udział w konkursie na najlepsze wykonanie swojej piosenki. W trakcie kameralnego koncertu będzie można usłyszeć jej największe hity takie jak: "Someone Like You", "Rolling in the Deep" czy "Skyfall". Nie zabraknie też premierowych utworów z nowego albumu artystki. Zapraszamy na świąteczną, muzyczną ucztę z Adele.

Kanał TVN Style "Ekskluzywny koncert Adele" pokaże 25 grudnia o godz. 11.15. Od godz. 12.30 będzie go można obejrzeć także w player.pl.

Komentarze (1 - 3 z 3)

ani przy tym potańczyć ani poskakać. Zanucić się też nie da. Muzyka dla starych bab :D
 19  
a ja z rozbiegu zaczalem czytac ze pomiedzy wystepami beda....reklamy :) takie telewizyjne przyzwyczajenie.
 8  
Polecam włączyć POLO TV tam znajdziesz odpowiedni dla siebie poziom muzyki bazarowej - skocznej o łatwych tekstach nie wymagającej używania myślenia.
 8