Łukasz Szewczyk28.12.2015 (14:14)4 komentarze

Sylwester retro z Gazetą Wyborczą

We wtorek i w środę (29 i 30 grudnia 2015 roku) razem z Gazetą Wyborczą będzie można kupić płyty CD "Sylwester retro" z największymi przebojami przedwojennych balów. To idealny pomysł na oryginalną zabawę sylwestrową.
Na płytach "Sylwester retro" stare utwory znane z patefonowej płyty śpiewają m.in. Wiera Gran, Eugeniusz Bodo czy Mieczysław Fogg. Pawie pióra, smokingi, suknie, wytworne sale balowe i restauracje - słuchając oryginalnych wykonań z lat 30. XX wieku, można wyobrazić sobie, jak wyglądała zabawa w czasach II Rzeczypospolitej.
Sylwester retro z Gazetą Wyborczą
Sylwester retro z Gazetą Wyborczą
Na płycie, która ukaże się we wtorek, 29 grudnia, znajdą się m.in. takie przeboje, jak "Sex appeal", "Na pierwszy znak" czy "Już taki jestem zimny drań". Płyta, która będzie dostępna z "Gazetą Wyborczą" w środę, 30 grudnia, zawiera m.in. piosenki "Jak za dawnych lat", "Oczy mojej Zosi" i "Baby, ach te baby".

Cena Gazety Wyborczej i każdej z płyt to 11,99 zł.

Wydania "Gazety Wyborczej" z płytami CD są promowane w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku "Metrocafe.pl" oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Chcieliście chyba napisać "razem z lewicową Gazetą Wyborczą będzie można kupić płyty CD" ? Tak adekwatnie jak oceniacie konkurencyjne dzienniki i tygodniki ;-)
 3  
niedługo to sama gazeta wybiórcza będzie retro, gdy zbankrutuje po odcięciu finansowania publicznego.
 4  
spieszmy się kupować GW tak szybko odchodzi ;-) (zdychaj brukowcu)
 1  
Do marzycieli powyżej :

GAZETA WYBORCZA będzie się ukazywać jeszcze 9 lat ale wy tego nie doczekacie zatrujecie się władnym jadem.

A Co do ceny płyty za drogo za parę starych piosenek.
 5