Łukasz Szewczyk05.01.2016 (14:35)10 komentarzy

Wiosną "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie bez DJ Adamusa

Wiosną 2016 roku na antenę Polsatu powróci kolejna, piąta już edycja rozrywkowego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Na widzów czekają zmiany. Z programu odchodzi DJ Adamus.
"Twoja twarz brzmi znajomo" - jury
Piąta edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" na antenie Polsatu zadebiutuje już w marcu 2016 roku. Na chwilę obecną nie wiadomo kto weźmie udział w programie. Wiadomo natomiast, że w jury nowej edycji nie zasiądzie DJ Adamus.
Ostatni dzień bywa pierwszym nowego... dziękuje wszystkim za 4 sezony programu Twoja twarz brzmi znajomo w 5 edycji nie będzie mnie w składzie Jury.... to były mega ciekawe dwa lata... - napisał DJ Adamus na Facebooku
Przypomnijmy, że w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" światowe przeboje, które znają wszyscy są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Mają one nie tylko precyzyjnie zaśpiewać przebój, ale i "przeistoczyć się" w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju. Liczyć się będzie strój, makijaż, ruch sceniczny znany z koncertów i teledysków.
Poprzednie edycje programy wygrali: Katarzyna Skrzynecka (I edycja), Marek Kaliszuk (II edycja), Stefano Terrazzino (III edycja) oraz Bartosz Kasprzykowski (IV edycja).

Komentarze (1 - 10 z 10)

szkoda, że ten oblech królikowski został :(((
 9  
Jeden z lepszych programów jakie można obecnie w tv oglądać. I do tego ma szczytny cel. Szkoda, ze Adamus odchodzi, ale mam nadzieje, że znajdą kogoś fajnego na zastępstwo.
 12  
Dokładnie, świetne show muzyczne. A o zastępstwa się specjalnie nie musimy martwić, bo Polsat kuma czaczę i zawsze kogoś ciekawego, choćby spod podłogi wytrzasną.
 8  
Szkoda DJ, bo to był fachowy juror w programie i z pewnością trudno go będzie zastąpić. Ale polsatowi w Must be the music udało się znaleźć następcę Roguckiego, więc TTBZ również będzie kontynuowana z nowym jury.
 5  
Chodzą plotki, że poseł, autor kawałka "jebac mi się chce" ma być.
 4  
Czemu nie Pan Królikowski. Jaki to byłby fajny program bez niego
 3  
dla mnie to najgorsza szmira jaką wyprodukowała telewizja.

Teraz proszę minusiki haha
 10  
Trochę szkoda to fakt, program jak najbardziej fajny czekam na 5 edycje .
 3  
Szkoda mi DJ Adamusa... Pomimo tego, że był najmłodszy z jury, był bardzo fachowy. Mógł wylecieć Królikowski :(
 9  
Świetny program muzyczno-rozrywkowy także fajnie, że Polsat pokaże wiosną kolejną edycję. Szkoda trochę DJ-a, bo był niezłym jurorem, ale zobaczymy co przyniesie nowe w marcu.
 0