Łukasz Szewczyk15.01.2016 (13:08)33 komentarze

Nowoczesny dekoder Evobox PVR produkcji Cyfrowego Polsatu

Jeszcze w styczniu 2016 roku do oferty satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat trafi nowy dekoder z funkcją nagrywania trzech programów jednocześnie. Evobox PVR, który powstał w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu, wyróżnia się także nowoczesnym wyglądem oraz innowacyjnym oprogramowaniem.
Dekoder Evobox PVR / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder Evobox PVR / Fot. Cyfrowy Polsat
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nowy model dekodera EVOBOX PVR ma oprogramowanie oparte o rozwiązania zapewniające telewizję zintegrowaną i spersonalizowaną. Zostało ono przygotowane we współpracy z firmą ADB (która posiada bogate doświadczenie w tym obszarze), a interfejs dekodera został opracowany w oparciu o potrzeby i wymagania abonentów Cyfrowego Polsatu.
Dekdoer Evobox PVR / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekdoer Evobox PVR / Fot. Cyfrowy Polsat
Nowy dekoder wyróżnia się intuicyjnym menu; wbudowanym dyskiem 500 GB umożliwiającym nagrywanie programów; możliwością nagrywania do 3 programów jednocześnie; wbudowanym modułem Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem (w technologii 2.4 oraz 5 GHz); wygodnym przewodnikiem po kanałach i szybkim przełączaniem kanałów; możliwością korzystania z serwisów online; nowym pilotem umożliwiającym sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

EVOBOX PVR cechuje także nowoczesne, intuicyjne i przejrzyste menu, które decyduje o wyjątkowo płynnym poruszaniu się po dekoderze. Pozwala ono na zaawansowane wyszukiwanie i filtrowanie programów (np. po kategorii tematycznej, tytule, czasie emisji itp.), posiada czytelny przewodnik po programach w dwóch wersjach (w widoku tabeli i listy), a także umożliwia ustawianie przypomnień oraz zapoznanie się z polecanymi programami (np. z listy EPG, Hity HBO GO czy Nowości VOD). Dodatkowo, dzięki elastycznemu menu, użytkownik tę samą czynność może wykonać na różne sposoby, w zależności od swoich przyzwyczajeń czy możliwości.

Dekoder Evobox PVR - interfejs / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder Evobox PVR - interfejs / Fot. Cyfrowy Polsat
Warto zauważyć, że Cyfrowy Polsat przełamuje surową czerń i wprowadza na rynek dekoder w wersji black&white. Gładka powierzchnia, geometryczne kształty, minimalistyczny wyświetlacz i prawie niewidoczne przyciski czy logo - to cechy charakterystyczne nowego sprzętu. W zestawie z dekoderem znajduje się również nowy, elegancki i poręczny pilot.

Za projekt i konstrukcję dekodera odpowiada zespół inżynierów i specjalistów Cyfrowego Polsatu. EVOBOX PVR został wyprodukowany w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu.

Z oferty, która w sieci sprzedaży będzie dostępna od połowy stycznia 2016 roku, będą mogli skorzystać zarówno nowi klienci, jak również dotychczasowi abonenci usługi telewizyjnej przy przedłużaniu umowy. EVOBOX PVR będzie dostępny z pakietami programowymi od 49,99 zł/mies., a z ofertą Premium udostępnienie dekodera będzie kosztowało 49 zł.

Z myślą o pełnym wykorzystaniu wszystkich możliwości i funkcji EVOBOX PVR, w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu będzie dostępna także specjalna instalacja antenowa, z cyfrowo-analogowym konwerterem Unicable, dzięki któremu sygnał satelitarny może być dostarczany nie tylko do dekodera EVOBOX PVR, ale także nawet do dwóch dodatkowych dekoderów w usłudze Multiroom HD. W każdym punkcie sprzedaży Cyfrowego Polsatu klienci będą mogli skorzystać z usług profesjonalnego montera, który wykona lub dostosuje instalacje antenową do potrzeb nowego sprzętu.

Komentarze (1 - 10 z 33)

Ciekawe, czy już rozpoczęli prace nad aktualizacją oprogramowania.
 15  
No i nc+ wydymane pod kolejnym względem :D Brawo polacy oby tak dalej :D
 54  
Dekoder ten też jest przygotowany pod 4k wystarczy że operator zmieni na odpowiednie oprogramowanie jest to bardzo przyszłościowy dekoder zresztą cała linie tych dekoderów bo jeszcze będzie EVOBOX HD I EVOBOX PRO
 23  
Spokojnie zapowiada się drugi horizon jak od UPC. Czyli tandeta.
 26  
Ciekawe, czy już rozpoczęli prace nad aktualizacją oprogramowania.
gdybyś był w temacie, to nie pisałbyś bzdur
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 15 stycznia 2016 o 15:22:06 przez cidik).
 7  
jak nagrywac 3 kanały jak sa dwa wejscia antenowe moze ktos wytlumaczyc
 9  
Masz problemy z czytaniem? Unicable - wygooglaj sobie pajacu.
 1  
No to CO wprowadza interfejs Graphyne
 2  
@piotrek8899
bardzo prosto sygnal satelitarny m tylko dwie możliwe polaryzacje u nas są to pionowa lub pozioma jeden kabel to jedna polaryzacja tym samym wystarczaja dwa kable a dekoder ma trzy tunery
 0  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
ciekawe co mozna nagrywac w polszmacie i to 3 audycje naraz jak tam niema co nagrywac poza hbo i cinemax a i ewentualnie pornole przeciesz w polszmacie wystarczy zwykly dekoter bez tych bajerow ktore i tak znajac zycie w polszmacie benda sie psuly
 39