Łukasz Szewczyk21.01.2016 (13:45)3 komentarze

"Rozmowy kontrolowane", "Testerzy" i sprawdzone hity - wiosna w TTV

Na wiosnę 2016 roku telewizja TTV przygotowała dla swoich widzów dwie nowości - programy "Rozmowy kontrolowane" oraz "Testerzy". Nie zabraknie także kontynuacji sprawdzonych hitów, takich jak m.in. "Kossakowski. Inicjacja", "Betlejewski. Prowokacje", "Usterka", "Ostre cięcie" czy "Gogglebox. Przed telewizorem".
Ekipa TTV - wiosna 2016
Wiosna 2016 na antenie TTV to dwie nowości. Pierwsza to "Rozmowy kontrolowane" (emisja w soboty o godz. 22.00). W tym telewizyjnym eksperymencie windowym główną obsadę stanowią przypadkowi ludzie z ulicy, którzy niczego nieświadomi, wsiądą do windy. Ich rozmowy i zachowania będą rejestrowane przez ukryte kamery. W drugiej windzie pojawi się incognito prowadzący "Rudy", który najbardziej zainteresowany jest tym, co na co dzień skrywamy za swoimi maskami w pracy, w domu, na ulicach. To on zdecyduje, kto wsiądzie do windy i spędzi godzinę, wisząc między piętrami. Jego metody, czasem żartobliwe, a czasem niewybredne, pokażą wycinek naszej rzeczywistości. Dowiemy się, kim jesteśmy, a raczej, kim nigdy nie będziemy. Dzięki temu będziemy mieli odwagę pośmiać się. Z samych siebie.
Kolejna nowość to "Testerzy" (emisja w środy, czwartki i piątki o godz. 20.25). W tym programie Paulina Marciniak i Dominik Strzelec, sprawią, że przeładowana gadżetami rzeczywistość stanie się... łatwiejsza w obsłudze. Przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać. Każdemu z nich dadzą szansę, przetestują i ocenią.

Wiosenna ramówka to także kontynuacje. W piątki o godz. 22.00 widzowie TTV będą mogli oglądać trzeci sezon serii "Kossakowski. Inicjacja". Tym razem Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem.

Na antenę powraca także nowy, trzeci sezon programu "Betlejewski. Prowokacje" (niedziela, godz. 22.00). Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski i ludzki w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

Z kolei w nowym sezonie tropem milionów naszych rodaków "usterka" (wtorki o godz. 22.00) udaje się na emigrację do Londynu. Dominik Strzelec tym razem prosto z Londynu będzie oceniał czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, a złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę. Nasi rodacy nie pozwolą nam zginąć w wielkim mieście. Udzielą dobrych rad jak przetrwać i jakich klientów się wystrzegać. A przy tym pokażą jak zarobić kokosy - angielskie stawki za godzinę pracy zrobią wrażenie nie tylko na naszych fachowcach.

Z koeli duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. Prowadzący program "Ostre cięcie" (środa, godz. 22.00) odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon.

W poniedziałki o godz. 22.00 na antenie TTV nadawane będą nowe odcinki "Googlebox. Przed telewizorem". Jest t jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.

W lutym 2016 roku na antenę TTV wraca "Defacto", który będzie nadawany trzy razy w tygodniu - w środy, czwartki i piątki o godz. 20.00. W każdym odcinku na widzów czeka pakiet najciekawszych zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata. W czwartym sezonie na widzów czekają niespodzianki, czyli nowa odsłona programu w lżejszej formule przewidziana na piątkowy wieczór. W roli prowadzącej zadebiutuje Karolina Gilon, która wraz z Rafałem Betlejewskim będzie przyglądać się z bliska otaczającemu nas światu.

Telewizja TTV zapowiada także duże zmiany w wieczornym pasmie TTV. Do polskich premier o godzinie 22:00 stacja dokłada takze drugie premierowe pasmo z polskimi produkcjami o godzinie 20:00. A w weekendy dwa dodatkowe wydania "Expressu"

Komentarze (1 - 3 z 3)

Gòwno gòwnem pogania same badziewia w tej TTV.
 18  
Grzybek, akurat TTV stara się i robi własne produkcje które trzymają poziom w porównaniu do Puls czy TV4
 14  
TTV ma całkiem dobre programy
 7