Łukasz Szewczyk21.01.2016 (14:22)4 komentarze

"Złodzieje", "Wojny samochodowe", "Co ty wiesz o broni?" - wiosenne nowości TVN Turbo

Męska telewizja TVN Turbo na wiosnę 2016 przygotowała cztery polskie nowości - "Odjazdowe bryki braci Collins", "Złodzieje", "Wojny samochodowe" i "Co ty wiesz o broni?". W ramówce pojawią się także nowe sezony lubianych przez widzów programów.
"Wojny samochodowe" / Fot. TVN Turbo
"Wojny samochodowe" / Fot. TVN Turbo
Już 28 lutego 2016 roku na antenie TVN Turbo zadebiutują "Wojny samochodowe" (emisja w niedziele o godz. 13.45). W nowym programie Paweł Miszta i Przemysław Szafrański pokażą jak kupić samochód, a następnie sprzedać go z zyskiem. Handel używanymi samochodami to nie lada sztuka. Najpierw trzeba znaleźć odpowiedni samochód, który mało kosztuje, ale posiada niemały potencjał. Konieczna jest nie tylko bardzo gruntowna znajomość tematu, ale również umiejętności handlowe, a także odrobina szczęścia i sprytu. Wszystko po to, by tanio kupić, a drogo sprzedać. Handlarze mają tydzień na zakup samochodu, jego naprawę oraz sprzedaż. Który z nich zrobi lepszy interes? Każdy odcinek to nowe wyzwanie i nowe pieniądze do zarobienia.
"Co to wiesz o broni?" / Fot. TVN Turbo
"Co to wiesz o broni?" / Fot. TVN Turbo
Kolejną nowością TVN Turbo jest program "Co ty wiesz o broni?" (emisja w środy o godz. 22.45, od 2 marca). Starszy sierżant Krzysztof Pluta "Wir" pokaże, jak działają poszczególne modele broni, obali mity i opowie ciekawostki z nimi związane. W tym programie będziemy odtwarzać i analizować sytuacje znane ze srebrnego ekranu - sprawdzimy, czy to tylko filmowa fikcja? Widzowie poznają również interesujące fakty i historie związane z poszczególnymi rodzajami broni. Zaprezentujemy możliwości różnych strzelb,karabinów i pistoletów, jak kałasznikow, colt czy thompson. Wszystko zostanie okraszone cytatami z filmów, w których znaczącą rolę odegrała broń.

"Złodzieje" / Fot. TVN Turbo
"Złodzieje" / Fot. TVN Turbo
Kolejna propozycja to "Złodzieje" (emisja w czwartki o godz. 22.15, od 3 marca). Nowy program będzie podpowiadał jak nie stać się ofiarą potencjalnego rabunku. Prowadzący "Fryzjer" i "Elvis" przeanalizują jak działają złodzieje XXI wieku i na jaką skalę - od drobnych kradzieży po przekręty na iście światowym poziomie. Pokażą najwymyślniejsze metody i triki, którymi posługują się przestępcy oraz skuteczne metody walki i obrony przed nimi. Podpowiedzą, jakich błędów należy unikać i jak zabezpieczyć się przed złodziejami. Każdy odcinek poświęcony będzie innemu rodzajowi kradzieży.

"Odjazdowe bryki braci Collins" / Fot. TVN Turbo
"Odjazdowe bryki braci Collins" / Fot. TVN Turbo
Z kolei 24 kwietnia 2016 oku w TVN Turbo ruszy emisja programu "Odjazdowe bryki braci Collins". Rafał i Grzegorz to młodzi bracia, którzy wyjechali za marzeniami z kraju. Otworzyli warsztat samochodowy w Londynie. Właściciele oddają swoje pojazdy w ręce Polaków, a odbierają istne działa sztuki. Wśród klientów tego niezwykłego miejsca są gwiazdy, takie jak: Wojtek Szczęsny czy Ronan Keating. Kamery TVN Turbo towarzyszyć będą w ich codziennej pracy. Przyjrzymy się, jak poddają transformacji zwyczajne samochody w nietuzinkowe i podrasowane maszyny. Zajmują się także kompleksową odbudową pojazdów i tuningiem.

Wiosna 2016 roku na antenie TVN Turbo to także kontynuacje ulubionych programów widzów. Na antenę wracają m.in.: "Automaniak" (niedziela, godz. 11.30, od 28 lutego), "Absurdy drogowe" (niedziela, godz. 12.15, od 28 lutego), "Legendy motoryzacji" (niedziela, godz. 12.45, od 28 lutego), "Nowy gadżet" (niedziela godz. 13.15, od 28 lutego), "101 napraw" (poniedziałek godz. 22.15, od 29 lutego), "Samochód marzeń: Kup i zrób" (niedziela godz. 10.30, od 6 marca).

Komentarze (1 - 4 z 4)

A gdzie Uwaga Pirat???
 0  
Te wojny samochodowe przypominają programy z DTX a ci Złodzieje to trochę podobne do Prawdziwych Przekrętów
 0  
Te polaczki to Oszuści!!!
Nie Płacą za Pracę!!! A w Wywiadach mówią że doszli do tego ciężką pracą!!!HA HA HA!!! ODDAJCIE MOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE!!!
 0  
POLECAM "CO TY WIESZ O BRONI "
WERONA https://www.wosp.org.pl/ 11.01.2019 (21:37:56)
 0