Łukasz Szewczyk21.01.2016 (15:13)1 komentarz

Szelągowska demoluje, Bosacka na diecie, Młynarska rusza w Polskę, Werner w więzieniu - wiosna w TVN Style

Kobieca telewizja TVN Style na wiosnę 2016 roku przygotowała sporo nowości. Paulina Młynarska rusza w Polskę, Dorota Szelągowska będzie demolowała kuchnie Polaków, Katarzyna Bosacka pomoże zrzucić zbędne kilogramy, Anita Werner trafi do więzienia, a doktor Gojdź zajmie się "Niezwykłymi przypadkami medycznymi".
"Polowanie na kuchnie" - Dorota Szelągowska / Fot. TVN Style
"Polowanie na kuchnie" - Dorota Szelągowska / Fot. TVN Style
Największą wiosenną nowości TVN Style będzie program "Polowanie na kuchnie" (emisje we wtorki, od 1 marca), którego prowadzącą jest Dorota Szelągowska. Bohaterowie programu marzą o nowej kuchni, ale kompletnie nie wiedzą, od czego zacząć remont. Nie mają pojęcia, jak sprawić, żeby wreszcie była funkcjonalna. Nie mówiąc już o wyborze odpowiednich mebli i kuchennych dodatków. Inspiracji szukają najczęściej w sklepie wnętrzarskim. To właśnie tam poluje na nich Dorota. Jeśli od razu zdecydują się na jej pomoc, mogą być pewni, że czeka ich prawdziwa rewolucja. Prowadząca razem z mieszkańcami pozbędzie się każdego zbędnego mebla i instalacji. Będzie walczyć, aż do ostatniego gwoździa. Wszystko po to, żeby stworzyć jedyną i niepowtarzalną kuchnię dostosowaną do potrzeb jej właścicieli.
"Wiem, co jem na diecie" - Katarzyna Bosacka / Fot. TVN Style
"Wiem, co jem na diecie" - Katarzyna Bosacka / Fot. TVN Style
Nowy program poprowadzi Katarzyna Bosacka - "Wiem, co jem na diecie" (niedziela, od 28 lutego). W nowym programie prowadząca pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i trwale zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie
modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna nie musi wiązać się z kupnem drogiego karnetu do nowoczesnej siłowni. Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Dzięki niej widzowie będą wiedzieli, na co uważać podczas zakupów. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności.

Słodka ambrozja, pikantne ostrygi i aromatyczny cynamon to powszechnie znane afrodyzjaki. Czy powiedzenie "przez żołądek do serca" jest prawdziwe? W nowym programie "Apetyt na miłość" (niedziela, od 28 lutego) TVN Style sprawdzi czy można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi? W każdym odcinku trzy osoby przygotowują potrawy, które mają podbić serce singielki lub singla. Dwoją się i troją, żeby to właśnie ich wyczyny kulinarne zachwyciły wybierającego. Po pierwszych eliminacjach odpada jedna osoba, a pozostałe umawiają się na indywidualne randki. Kandydaci przygotowując kolacje, mają kolejną szansę, żeby zrobić dobre wrażenie. Tym razem jest już inaczej, można spojrzeć sobie w oczy, porozmawiać i opowiedzieć o sobie.

"Niebywałe" - Paulina Młynarska / Fot. TVN Style
"Niebywałe" - Paulina Młynarska / Fot. TVN Style
W kwietniu 2016 roku na antenie TVN zadebiutuje także nowy program Pauliny Młynarskiej - "Niebywałe". Dziennikarka wraz z kamerą będzie jeździć po kraju, by odkrywać ludzi i sprawy, które budzą zdziwienie, szok i niedowierzanie. W kolejnych odcinkach poznamy szokujące zwyczaje, nietypowe metody leczenia i przełomowe osiągnięcia. To wszystko pozwoli nam zbliżyć się do tego, co w programie najważniejsze - niezwykłych ludzi i ich wyjątkowych dokonań. Bohaterami będą między innymi uzdrowiciele, osoby, które nawiązały kontakt z zaświatami oraz wyznawcy nietypowych kultów. Paulina Młynarska na własnej skórze sprawdzi, czy jad z żaby ma uzdrowicielską moc. Pozna mieszkańców nawiedzonych domów, a także... nawiąże kontakt z duchami. Dziennikarka będzie pytać, zgłębiać tajemnice i sprawdzać to, co niebywałe.

Z kolei w maju 2016 roku na antenie TVN Style zadebiutuje program "Niezwykłe przypadki medyczne" pokazujący historie ludzi, którzy w wyniku tragicznego wypadku doznali deformacji ciała niedających się usunąć w tradycyjny sposób. Znany już widzom doktor Krzysztof Gojdź, uznany na całym świecie specjalista medycyny estetycznej, podejmie się tego trudnego zadania. Zobaczymy mężczyznę, któremu wybuch metanu spalił twarz oraz kobietę po porażeniu nerwu twarzowego. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii medycznych oraz innowacyjnych metod leczenia nasz ekspert dokona niemożliwego i podaruje swoim pacjentom drugie życie.

"Miss więzienia" - Anita Werner / Fot. TVN Style
"Miss więzienia" - Anita Werner / Fot. TVN Style
Anita Werner, dziennikarka "Faktów" i TVN24 trafiła do zakładu karnego w Sao Paulo w Brazylii. Nic nie przewiniła, postanowiła jedynie zrealizować tam dokument. Właśnie w tym więzieniu odbywa się nietuzinkowe wydarzenie - konkurs piękności osadzonych. Po miesiącach starań i walki z biurokracją, TVN Style jako jedyna stacja na świecie uzyskała
pozwolenie na zdjęcia i powstanie filmu. Już wiosną 2016 roku na antenie TVN Style będzie można zobaczyć dokument ""Miss Więzienia".

Wiosna 2016 roku na antenie TVN Style to także kontynuacja sprawdzonych programów. Wśród nich m.in.: "Pani gadżet" (czwartek, od 25 lutego), "Sekrety lekarzy" (piątek, od 26 lutego), "Afera fryzjera" (sobota, od 27 lutego), "Dorota was urządzi" (sobota, od 27 lutego), "Kronika urody" (sobota, od 27 lutego), "Magiel towarzyski" (sobota, od 27 lutego), "Stylowy magazyn" (sobota, od 27 lutego), "Wiem, co kupują" (niedziela, od 28 lutego), "Sablewskiej sposób na modę" (niedziela, od 28 lutego), "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" (niedziela, od 3 kwietnia), "W roli głównej" (kwiecień).

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Szelagowska demoluje"- śmiech na sali takie demolki to mają w głowach tylko Ci co to oglądają. Młotka nie potrafi trzymać i ona będzie demolować ha aha ha aha
 4