Łukasz Szewczyk21.01.2016 (15:36)brak komentarzy

Show z gwiazdami, serial z Dorocińskim, miłosne historie, hity z USA - wiosna na Player.pl

Internetowa platforma Player.pl na wiosnę 2016 roku przygotowała sporo nowości. Wśród nich m.in. nowe show z polskimi gwiazdami, serial kryminalny z Marcinem Dorocińskim, miłosne docu-reality oraz amerykańskie hity z ramówek kanałów DIY Network, Food Network i Travel Channel.
"Lip Sync Battle Ustawka" - Natali Jakuła i Piotr „Kędzior” Kędzierski
Player.pl nowy sezon rozpocznie od rozrywkowego show "Lip Sync Battle Ustawka" (premiera 27 stycznia, 12 odcinków). Będzie to walka na wykony. Zabawa polega na lipsyncowaniu popularnych piosenek, czyli poruszaniu ustami do odtwarzanego z playbacku utworu. Wśród wykonawców, polskich gwiazd młodego pokolenia wcielających się w zaskakujące role znaleźli się: Edyta Herbuś vs Michał Koterski, Maja Bohosiewicz vs. Krystian Wieczorek, Osi Ugonoh vs Czesław Mozil, Dawid Kwiatkowski vs Patryk Kumór, Ewa Farna vs Stanisław Karpiel - Bułecka, Pani Ekscelencja vs Patricia Kazadi, Jakub Zdrójkowski vs Artur Kapecki, Barbara Kurdej - Szatan vs Michał Baryza, Madox vs Robert Burneika, Maffashion vs Sylwester Wardęga, Marta Wierzbicka vs Antoni Królikowski a także Saszan vs Stuu.
Kolejną propozycją będzie serial kryminalny "Cape Town". Jest to wyreżyserowana przez Petera Ladkani ekranizacja światowego bestsellera książkowego autorstwa Deon Meyera "Dead before dying". To równocześnie misterna intryga kryminalna, gdzie napięcia i akcja mieszają się z humorem oraz dramatem. Serial opisywany jest przez twórców jako "nastawiony na postacie serial kryminalny, opowiadający historię o złamanych życiach i wewnętrznej sile, która pozwala bohaterom albo zakończyć walkę ze sobą, albo ją dalej prowadzić". Jest to także pierwsza międzynarodowa koprodukcja player.pl kręcona w RPA z polską gwiazdą filmu - Marcinem Dorocińskim, który wciela się tu w postać Christiana Coolidge'a. W rolach głównych pojawią się także Trond Espen Seim (Mat Joubert), Boris Kodjoe (Sanct Snook), Axel Milberg (Norbert Wernicke), Arnold Vosloo (Robin van Rees), Jessica Haines (Hanna Nortier) oraz Isolda Dychauk (Irena Krol).

Wiosenna oferta Player.pl to także docu-reality "Moje love story", czyli zestaw krótkich filmów, dokumentujących historie miłosne ludzi w różnym wieku. W każdym z nich mamy do czynienia z opowieścią o wielkiej miłości: miłości szczęśliwej, dziwnej, niecodziennej, platonicznej, spełnionej, a także tej, która na zawsze pozostanie zadrą w sercu i przyprawi o ciarki na plecach. Pokazane w programie autentyczne historie z całego kraju były zbierane przez twórców serii przez wiele miesięcy, dzięki czemu udało im się stworzyć fascynującą mozaikę życia i doświadczeń. Staramy się poprzez nie odpowiedzieć na pytanie czym jest miłość i jakie formy przybiera.

To jednak nie koniec nowości. Player.pl powiększy ofertę o 12 programów, które już pokochały amerykańscy widzowie. Wśród prezentowanych tytułów znajdą się produkcje realizowane dla takich kanałów jak DIY Network, Food Network, Travel Channel.