Łukasz Szewczyk21.01.2016 (15:49)5 komentarzy

Maja Sablewska z nowym programem w TVN. Będzie odchudzała Polki

Wiosną 2016 roku na głównej antenie telewizji TVN z nowym programem zadebiutuje Maja Sablewska. Tym razem pomoże kobietom, które chciałyby stracić zbędną wagę i raz na zawsze zmienić swoje życie.
Maja Sablewska / Fot. TVN
Maja Sablewska / Fot. TVN
Maja Sablewska już od kilku sezonów gości na antenie TVN Style, gdzie z sukcesem pomaga Polkom zmieniać swój wizerunek. Podpowiada im, jak wziąć sprawy w swoje ręce, zadbać o siebie i sprawić, żeby wszystko toczyło się po ich myśli. Teraz pomoże także tym paniom, które zmagają się z nadwagą i chorobliwą otyłością.
Wraz ze specjalistami udowodni, że każdy może w bezpieczny sposób zawalczyć ze swoimi dodatkowymi kilogramami, polubić siebie i pozbyć się choć części dręczących go kompleksów. Tu dobre chęci nie wystarczą. Liczy się jeszcze wytrwałość. Wszystkie uczestniczki programu mają określone cele, w których realizacji pomogą im m.in.: dietetyk, trener, lekarz i wielu innych ekspertów.

Nad wszystkim będzie czuwała Maja Sablewska, która wspiera swoje podopieczne na każdym kroku. Indywidualnie przygotowana dieta, specjalnie dobrany program ćwiczeń i odpowiednie ciuchy. Maja pokaże bohaterkom, jak za pomocą właściwego ubioru wyeksponować atuty oraz ukryć niedoskonałości swojej figury. W programie nie zabraknie także porad modowych i różnych trików urodowych.

Program "Sablewskiej sposób na..." będzie emitowany w soboty o godz. 17.25 (od 21 lutego 2016 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Czy ona myśli że ktoś to ogląda ? Większego badziewia nie widziałem. Już wiem czemu tak odeszła z talent show TVN, po prostu Kuba miał jej dosyć.
 4  
Lubię te programy/osoby, które będą kogoś odchudzały nie mając w ogóle pojęcia co to otyłość bo przez całe życie ważą 60kg :D
 4  
Ubiera Polki, teraz odchudza, a niedługo będzie pewnie swatać i uczyć gotować.
 4  
a może jeszcze będzie je bzykać ?
 2  
PEWNIE BEDZIE JE UCZYC JAK SRAC NA KIBLU HAHAHAHA CO ZA BADZIEWY KO... :(
 0