Łukasz Szewczyk21.01.2016 (15:58)10 komentarzy

Małgorzata Rozenek wraca do TVN. W "Projekt lady" będzie wychowywała zbuntowane nastolatki

Małgorzata Rozenek, znana widzom jako "Perfekcyjna Pani domu", wiosną 2016 roku powróci na antenę TVN. Poprowadzi nowe reality show "Projekt lady", w którym zajmie się wychowywaniem nastolatek. Wyzywających, zbuntowanych, bezczelnych, lubiących ostro się zabawić.
"Projekt Lady"
"Projekt Lady" to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej - ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna.
12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre'u, autoprezentacji, zajęcia z dress code'u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska - Radomska - wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz - Puacz - doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy - nauczyciele z "twardym charakterem".

W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę - opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

Reality show "Projekt lady" na antenie TVN wiosną 2016 roku. Dokładny termin emisji zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Komentarze (1 - 10 z 10)

na siłę promuje się marne programy. Szkoda pieniędzy drogi TVN
 16  
już myślałem, że będzie panią zza lady. :D czego to myśmy jeszcze nie mieli w tej telewizji.
 14  
TVN wymyślcie jakiś swój program...
 7  
Rozenek. To mi wystarczy aby nawet nie próbować tego obejrzeć.
 11  
nie wiem jaki jest sens isc w to, polskie telewizje zachowuja sie jakby w ogole nie widzialy swiatowych trendow. najpierw agent z celebrytami a teraz to...ten format to stary odgrzewany kotlet, bylo juz duzo razy na polsat cafe czy mtv. od razu widac, ze to jest "na beke" robione i jesli juz ma z czyms konkurowac to z programami typu "dlaczego ja" czy innymi "sloikami". szkoda czasu nawet jako na rozrywke na to patrzec, bo to nuda zwykla.
 6  
Kajdanowa to by lepiej brochą poświeciła na jakimś kanale po 23, do tego jest predysponowana i tylko do tego.
 3  
Zbuntowane nastolatki? Jejku ten świat się stacza. A kiedy zbuntowani faceci? a prowadzący Karolak, szpec od wszystkiego
 4  
PedałEN to nie jest "polska" TV, jest tylko polskojęzyczna.
 6  
" 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie.
Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu.
Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia. "

... takie scenariusze wymyślają chyba wyjątkowe kloaczne indywidua, które potem wciskają ten szajs otępiałym bezmózgim telewidzom.
"Cała prawda, całą dobę" made in TWN.
 5  
Cieszcie się, że macki PiS-u nie sięgają (na razie) waszej stacji...
 0