Łukasz Szewczyk21.01.2016 (17:41)6 komentarzy

Nowy "Agent - Gwiazdy" w TVN we wtorkowe wieczory

Po 14 latach na antenę TVN wraca jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show. Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W blasku afrykańskiego słońca zmierzą się z własnymi słabościami i lękami.
Uczestnicy programu "Agent - gwiazdy" - wiosna 2016 / Fot. TVN
Uczestnicy programu "Agent - gwiazdy" - wiosna 2016 / Fot. TVN
Trzeba także wykazać się intuicją i sprytem. Jak gwiazdy poradzą sobie w nowej roli? Kto z nich zdemaskuje Agenta? RPA - raj dla turystów szukających niezapomnianych wrażeń. To właśnie tam, w odległe zakątki południowej Afryki, Kinga Rusin zabierze czternastu znanych i lubianych cele brytów. W programie udział wezmą: Joanna Jabłczyńska, Macademian, Dominika Tajner, Eva Halina Rich, Kamila Szczawińska, Monika Mrozowska, Sylwia Szostak, Vienio, czyli Piotr Więcławski, Michał Szpak, Tomasz Oświeciński, Rafał Maślak, Antoni Królikowski, Hubert Urbański oraz Maciej Sieradzky. Nie będą to jednak beztroskie wakacje!

Na miejscu uczestnicy programu dostaną specjalną misję. W ekstremalnych warunkach będą musieli stawić czoła własnym słabościom, a na pierwszym miejscu postawić interes całej grupy. Czy uda im się to osiągnąć? Jak wiele są w stanie poświęcić dla innych? Czy każda z gwiazd pokona własny strach?

W każdym z trzynastu odcinków Kinga Rusin przydzieli uczestnikom do realizacji zadania specjalne. Będą one wymagały nie tylko sporej sprawności fizycznej, ale także umysłowej. Ograniczone zaufanie i umiejętność wnikliwej obserwacji to również warunki konieczne do przetrwania w programie. Bo na drodze do ukończenia każdego polecenia będzie stał Agent. Dyskretnie sabotujący działania grupy, dążący do tego, by jak najdłużej pozostać niezauważonym. Kto z celebrytów wpadnie na jego trop? Zwycięzcą zostanie ten, kto najlepiej wykona wszystkie zadania oraz zdobędzie największą wiedzę na temat Agenta. Wysokość nagrody będzie zależeć od tego, jak z wyznaczonymi celami poradzi sobie cała grupa i ile pieniędzy uzbiera.
"Agent - Gwiazdy" to reality show oparte na belgijskim formacie The Mole. Program gromadził przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. W Holandii doczekał się aż 15 sezonów. Producentem polskiej edycji jest Jake Vision.

Reality show "Agent - Gwiazdy" na antenie TVN będzie emitowany we wtorki o godz. 21.30 (od 23 lutego).

Komentarze (1 - 6 z 6)

Mógł być fajny program to znowu wciśnięto celebrytów. Kolejna klapa może dziadka Miszczaka czegoś nauczy.
 14  
bo im się wydaje, że postawienie na gwiazdy jest gwarancją sukcesu, że niby więcej widzów to przyciągnie, a wśród nich będzie dużo fanów tych osób. A nie rozumieją, że w takich programach widzowie pragną widzieć "zwykle" osoby - oczywiście ciekawe osobowości, które właśnie dzięki tym programom stają się popularne. Zwykłe osoby nie tworzą jakiejś granicy i łatwiej się z nimi zżyć. Ja dlatego tego Agenta nie będę nie oglądał, chociaż lubiłem ten program, i pomijam to, że ten format po tylu latach przestał być atrakcyjny, a obecne pokolenie do którego zapewne jest kierowany, co innego teraz woli i żyje portalami społecznościowymi, a mniej telewizją. Oglądalność będzie na pewno bardzo przeciętna.
 8  
Czy ja powinienem znać tych wszystkich ludzi...? Kojarzę może ze 3 nazwiska. I cieszę się bardzo z tego powodu.
 9  
Kto to w ogóle jest? Hubcia Urbańskiego kojarze, ale reszty ani trochę. Zamiast zainicjować zwyklych ludzi i moc obserwować ich poczynania. To zaprosili do projektu ludzi, którzy obecnie nie maja nic ciekawego do powiedzenia, do zaoferowania dla odbiorcy. TV =dno.
 5  
Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! szort.pl/KomorowskiUklady
 1  
To Kolonko jest tym agentem?
 0