Łukasz Szewczyk21.01.2016 (17:48)2 komentarze

"MasterChef Junior" od lutego na antenie TVN

Już od najmłodszych lat zamiast lalki Barbie i elektrycznego samochodu wybierali kuchenny fartuch. Miłość do gotowania otworzyła im drzwi do udziału w pierwszej polskiej edycji popularnego na całym świecie programu "MasterChef Junior". Od lutego na antenie TVN.
Jurorzy "MasterChef Junior" - Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler
Tej wiosny na antenie TVN nastąpi prawdziwa kuchenna rewolucja! Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji gotować będą dzieci. Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpoczyna właśnie swoją przygodę z programem "MasterChef Junior". Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki. Następny cel to zdobycie słynnego trofeum "MasterChefa Juniora" i 15 tysięcy złotych.
Droga na szczyt nie będzie łatwa. Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran przygotowali dla uczestników programu długą listę wyzwań. W każdym z odcinków na małych kucharzy czekają dwie konkurencje. Dania rybne, mięsne, zupy i przepyszne desery - to tylko niektóre z nich. Dobry szef kuchni musi także udowodnić, że potrafi gotować w duecie i w plenerze. Co zaserwuje nam dziecięca wyobraźnia?

W programie nie zabraknie wyjątkowych gości. Kulinarne umiejętności Juniorów oceni jedna z najbardziej wymagających polskich restauratorek, czyli Magda Gessler. Jakie zadania postawi przed uczestnikami programu? Kto zdobędzie jej uznanie? Jedno jest pewne - Magda Gessler na pewno wysoko ustawi poprzeczkę...

"MasterChef Junior" to program, który podbił serca widzów na całym świecie. Zmagania małych kucharzy śledziły miliony miłośników w Stanach Zjednoczonych, Australii, Izraelu, Finlandii, Francji czy Hiszpanii. Producentem pierwszej polskiej edycji "MasterChefa Juniora" jest firma Endemol Shine Polska.

"MasterChef Junior" na antenie TVN będzie nadawany w niedziele o godz. 20.00 (od 21 lutego 2016 roku).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Znowu morda jakiegoś zadłużonego Gesslera?
 4  
Znowu Ania? Przecież ma swoją Masterchefa a Juniorzy mogą być dwóch innych a nie te same twarzy nie macie mądrego kucharza jest ich pełno, żal! W innych krajach każdy program każdy inny kucharz a może patrzą na kasę.
 1