Łukasz Szewczyk21.01.2016 (17:54)4 komentarze

Wiosną nowy serial w TVN. "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską

Czy po upadku można stać się silniejszym i zacząć życie od nowa? Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), bohaterka nowego serialu TVN dostanie od losu drugą szansę. Czy ją wykorzysta by w walce o szczęście i prawdziwą miłość zrozumieć, jakie jest jej przeznaczenie?
"Druga szansa" - Małgorzata Kożuchowska
Monika to współczesna kobieta sukcesu. Wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest rozchwytywaną agentką gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u boku. Kocha życie w wielkim mieście, nie rozstaje się ze swoim telefonem i jest na bieżąco z nowinkami z Facebook'a. Monika jest ambitna, bardzo pracowita i pełna pomysłów na życie. W meandrach show-biznesu porusza się jak ryba w wodzie. Jej najbliższą przyjaciółką jest Sara Daymer (Magdalena Boczarska), znana aktorka filmowa i celebrytka. Tworzą idealny tandem - razem chodzą na imprezy branżowe do najmodniejszych klubów stolicy, popijając szampana w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina. Monika żyje w przekonaniu, że osiągnęła wszystko o czym marzyła, a przed nią są do pokonania tylko kolejne schody na szczyt. Niestety...
W wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Traci pracę i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu, a sąd skazuje ją na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu jest absolutnie sama.... Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei. Czy ktoś pomoże Monice w odnalezieniu nowej drogi życia? Czy będzie to jej partner Jakub Zeit (Rafał Królikowski), czy może lekarz Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski)? Czy przyjaciółka Moniki, Sara Daymer, zostanie u jej boku? A może to rodzina i siostra Lidka (Maja Ostaszewska) pomoże w przywróceniu głównej bohaterce wiary w ludzi?

"Druga szansa" to serial o tym, co jest w życiu ważne, a co w jego pędzie często nam umyka. O tym, że nie ma przeciwności nie do pokonania, jeśli mamy życzliwych ludzi wokół, oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Serial "Druga szansa" to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Fabuła produkcji oparta jest na autorskim scenariuszu.

Serial "Druga szansa" będzie emitowany na antenie TVN w poniedziałki o godz. 21.30 (od 15 lutego 2016 roku). Przedpremierowe odcinki dostępne także w player.pl

Komentarze (1 - 4 z 4)

" W wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Traci pracę i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu, a sąd skazuje ją na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu jest absolutnie sama.... Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei. Czy ktoś pomoże Monice w odnalezieniu nowej drogi życia ? "

... stanął mi. I wciąż stoi. :)
 2  
Kożuchowska pogra trochę i nawet jak serial osiągnie sukces to po jakimś czasie uzna, że się jej rola znudziła ..., a w Polsce niestety zmiany pierwszoplanowych aktorów się nie sprawdzają. Tak więc nie wiem czy warto się przyzwyczajać.
Poza tym seriale z tzw. sezonami o ile mają jakiś początek to końca prawie nigdy, bo oglądalność spadnie i wątków nikt nie dokończy.
 3  
Nie wiem jaką trzeba mieć degrengoladę w mózgu żeby oglądać seriale z udziałem tej do bólu nieatrakcyjnej aktorki :-/
Swoją drogą ciekawe jaki będzie scenariusz końcowy tego serialu. Obstawiam potknięcie się o karton :D
 6  
bambaryła. Ja się nie mogę nadziwić skąd się bierze ten zachwyt nad Kożuchowską. Dla mnie jest to niebrzydka kobieta ale mająca 0 sex appealu. Równie dobrze mogłaby występować jako mężczyzna. Nie wiem, jaką jest aktorką, bo nigdy głupawych seriali nie oglądam.
 1