Łukasz Szewczyk21.01.2016 (17:54)4

Wiosną nowy serial w TVN. "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską

Czy po upadku można stać się silniejszym i zacząć życie od nowa? Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), bohaterka nowego serialu TVN dostanie od losu drugą szansę. Czy ją wykorzysta by w walce o szczęście i prawdziwą miłość zrozumieć, jakie jest jej przeznaczenie?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

" W wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Traci pracę i przyjaciół, odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu, a sąd skazuje ją na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu jest absolutnie sama.... Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei. Czy ktoś pomoże Monice w odnalezieniu nowej drogi życia ? "

... stanął mi. I wciąż stoi. :)
 2  
Kożuchowska pogra trochę i nawet jak serial osiągnie sukces to po jakimś czasie uzna, że się jej rola znudziła ..., a w Polsce niestety zmiany pierwszoplanowych aktorów się nie sprawdzają. Tak więc nie wiem czy warto się przyzwyczajać.
Poza tym seriale z tzw. sezonami o ile mają jakiś początek to końca prawie nigdy, bo oglądalność spadnie i wątków nikt nie dokończy.
 3  
Nie wiem jaką trzeba mieć degrengoladę w mózgu żeby oglądać seriale z udziałem tej do bólu nieatrakcyjnej aktorki :-/
Swoją drogą ciekawe jaki będzie scenariusz końcowy tego serialu. Obstawiam potknięcie się o karton :D
 6  
bambaryła. Ja się nie mogę nadziwić skąd się bierze ten zachwyt nad Kożuchowską. Dla mnie jest to niebrzydka kobieta ale mająca 0 sex appealu. Równie dobrze mogłaby występować jako mężczyzna. Nie wiem, jaką jest aktorką, bo nigdy głupawych seriali nie oglądam.
 1