Łukasz Szewczyk21.01.2016 (18:31)27

Pięć nowości, mocne powroty i sprawdzone hity - wiosna 2016 na antenie TVN

Kulinarne reality show z udziałem dzieci, "Agent" z celebrytami, serial z Małgorzatą Kożuchowską i nowe programy Małgorzaty Rozenek i Mai Sablewskiej - to główne nowości TVN na wiosnę. Na antenę powracają także "Mali giganci", "You can dance - Po prostu tańcz" oraz inne sprawdzone hity.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
zapraszam do oglądania kanału Hüstler HD - a w nim orale, anale, gangbangi, bukkake, wytryski, połyki itd. 24 h/dobę!
 123  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Sztuczne i głupie programy dla idiotów. Ani jednej wartościowej pozycji godnej uwagi. Później pan Chajzer chodzi po ulicy i dziwi się, że polska młodzież nie ma pojęcia i wiedzy o podstawowych sprawach. A tę wiedzę młodzież ma może czerpać z Rozmów w toku, Szkoły czy Singielki?
 38  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jakie to są nowości skoro to wszystko było zagranicą jak i puszczane w kanałach w polsce ? Nic nie moga zrobić własnego formatu a tylko kupują od innych. W zeszłym sezonie też miał byc wielki powrót Mamy Cie, a okazał sie poprostu wielką klapą. Wiec z Agentem podejrzewam ze bedzie podobnie. A reszta programów to nuda.
 52  
To powinni wynosić ze szkoły...
 45  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
zapraszam do oglądania kanału Hüstler HD - a w nim orale, anale, gangbangi, bukkake, wytryski, połyki, hektolitry spermy, miliony cipek i kütasów, wybielane odbyty, ruchanie
twarzy, adoracja dupy, lizanie rowa, obwisłe jądra i moszny, obwłosione picze, less, i ciepłe lody z połykiem itd. 24 h/dobę! kanał premium wśród kanałów porno! perełka i créme de la créme w ogólnoświatowej TV!
 55  
Porażka całkowita,kiedy w końcu przestanie istnieć ta tuba propagandowa POmyleńców.Dzień w którym znikną będzie najpiękniejszym w dziejach telewizji polskiej.
 111  
ależ nuda, za co programowy bierze kasę???
 230  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Znowu same Talk-Show, Taniec, rozrywka, dokumenty... Co to za chore? Nie ma nic ciekawego w ogóle. Paranoja...
sznaps1987 (usunięte konto #32615) 21.01.2016 (22:35:18)
 39  
TVN - The Fail Network. To juz jest masowe oglupianie. Owszem Czesi tez pokazuja taki program jak u nas byl Sedzia Maria Wesolowska chyba. Jednak u m nie TVN brak na liscie kanalow . Ogladam jedynie TVN Biznes i Swiat i sporadycznie dawne meteo ktore tez zniszczyli a nazywa sie active 24 chyba cos takiego.
 53  
Kolejna (łagodnie mówiąc) średnia ramówka TVN od 11 do 19 same para dokumenty(z przerwą na serial)a co do serialu z druga szansa nie sądzę żeby był takim hitem jak jakby chciała stacja ot może pociągnie 1-2 sezony i się skończy . Program Na językach jest jednym z wielu nieporozumień TVN-u całe to siedzenie przy stole i dyskusję typu " Co gwiazdy wrzucają na Instagrama" to jakaś głupota i do tego Pani prowadząca denerwująca a tak w ogóle to ten program powinien trafić na antenę TVN Style bo na głównym kanale jakoś mi nie pasuje. Powrót agenta bardzo mnie cieszy tylko jest klika minusów 1 celebryci jestem do tego sceptycznie nastawiony, ale mam nadzieje że to jednorazowy wybryk i że w ewentualnej następnej edycji pojawią się już zwykli ludzie 2 czemu programu nie prowadzi Pan Marcin on pasował mi tej całej stylistyki tego show a Pani Rusin zobaczmy może da radę nie wiem tak czy siak będę oglądał agenta bez względu na to jaki by nie był. Fajnie że jury You Can Dance jest 4 osobowe no ciekawym pomysłem jest zaangażowanie gleby w program. Mali giganci nie wiem nie oglądam , ale nie podoba mi się zapeszenie Wesołowskiego jako opiekuna tych dzieci te jego wyrazy twarzy są głupkowate jak i jego sposób wypowiadania się. Master Chef Junior ok, ale czemu z krewniakiem Magdy Gessler to pójście po najniższej linij oporu po co się męczyć i szukać jakiegoś innego kucharza jak w rodzinie Gessler jest ich dwóch Pani Rozenek jest chyba w TVN-e ekspertem od wszystkiego sprząta, ogarnia hotele , uczy manier jesienią po tym jej nowym super programie śladu nie będzie. A czym się zasłużyła albo jaką gwiazdą jest Maja Sablewska żeby dostawać program na głównym TVN-e?.
 1