Łukasz Szewczyk26.01.2016 (10:56)1 komentarz

Eska odwołuje zimę i zabiera słuchaczy na Wyspy Kanaryjskie

Rusza IX edycja kultowej akcji "Eska odwołuje zimę", która w Radiu Eska i Eska TV potrwa od 25 stycznia do 6 marca. Zwycięzcy zabawy w towarzystwie Jankesa i innych popularnych prezenterów ESKI spędzą niezapomniany tydzień na gorącej Fuerteventurze - drugiej co do wielkości wyspie Archipelagu Kanaryjskiego.
Eska odwołuje zimę
Zwycięzcom podczas wyjazdu towarzyszyć będą ekipy Radia Eska i Eska TV, a także "eskowi" prezenterzy: Krzysztof "Jankes" Jankowski, Janek Pirowski i Ola Kot. Wszyscy uczestnicy "Eska odwołuje zimę" zamieszkają w ekskluzywnym hotelu z widokiem na lazurowy Atlantyk. Oprócz odpoczynku w słońcu czeka na nich wiele atrakcji. Wezmą także udział w codziennych animacjach zorganizowanych przez ekipy Radia Eska i Eska TV.
Relacje i wejścia na żywo z pobytu na Fuerteventurze będą nadawane w Radiu Eska i Eska TV, ponadto będzie można je śledzić na www.eska.pl, www.eska.tv, jak również na fanpage'ach Radia Eska i Eska TV na Facebooku.

- Eska odwołuje zimę" to jedna z naszych flagowych akcji. Od lat wzbudza bardzo pozytywne emocje wśród naszych słuchaczy. W końcu kto nie chciałby wyrwać się z mroźnej, ponurej rzeczywistości i spędzić tydzień w rajskich okolicznościach przyrody, a dodatkowo w towarzystwie swoich ulubionych prezenterów. To akcja absolutnie wyjątkowa. Radio Eska nie rozdaje wycieczek - my jedziemy ze swoimi odbiorcami i bawimy się z nimi 24 godziny na dobę przez cały tydzień - mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowy Radia ESKA.

Akcja "ESKA odwołuje zimę" wsparta zostanie kampanią promocyjną w Internecie, outdoorze, telewizji, kinie i prasie. Za zaplanowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kreację przygotował Dział Promocji Radia ESKA.

Aby wziąć udział w zabawie radiowej, należy słuchać Radia ESKA od poniedziałku do piątku i wysłać SMS. Didżeje będą łączyli się na antenie z wylosowanymi słuchaczami. Spośród pięciu "wirtualnych" walizek uczestnicy zabawy będą musieli wybrać tę, która, ich zdaniem, skrywa nagrodę główną - podwójny wyjazd na Fuerteventurę. Codziennie wygrywa jeden uczestnik, który w podróż życia zabierze również osobę towarzyszącą.

Z kolei widzowie ESKA TV, którzy chcą wygrać wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie, w terminie od 8 do 14 lutego powinni nadsyłać zgłoszenia poprzez www.eska.tv. Formularz zgłoszeniowy musi zawierać: ciekawe zdjęcie obrazujące, jak uczestnik zabawy "odwołują zimę" z Eska TV, oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego Eska TV powinna zabrać ze sobą na tygodniowe wakacje. Wyniki będą ogłaszane od 15 do 18 lutego na antenie stacji w "Najlepszym Programie" w między 16:00 a 18:00. Codziennie wygrywa jedna osoba, która będzie mogła zaprosić na wyjazd osobę towarzyszącą.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Polecam :D byłem z nimi w meksyku, to był wypad, teraz trochę słabiej chyba ze sponsorami bo słabsze kierunki ale zabawa przednia
 1