Łukasz Szewczyk27.01.2016 (11:05)38 komentarzy

13 Ulica, Universal Channel i E! znikną z oferty UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wyłączy ze swojej oferty trzy telewizyjne kanały - 13 Ulica, Universal Channel oraz E!
13 Ulica, Universal Channel i E! znikną z oferty UPC Polska
Sieć UPC Polska rozsyła do swoich abonentów informacje o zmianach w ofercie programowej. Z korespondencji wynika, że z dniem 1 marca 2016 roku z oferty programowej zostaną usunięte kanały Universal Channel, 13 Ulica oraz E!. Jak informuje operator, programy zostaną wycofane z powodu wygaśnięcia umowy z nadawcą.
Abonentom UPC Polska, którzy wymienione kanały posiadają na tzw. liście kanałów gwarantowanych, w przypadku braku akceptacji zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary do końca lutego 2016 roku.

Komentarze (1 - 10 z 38)

Znika również kanał E!
 4  
Mogli by nową umowę podpisać dać Universal Channel HD O Scifi universal
 12  
Mogli by nową umowę podpisać dać Universal Channel HD i Scifi Universal
ciekawe co zamian dadzą?
 7  
Zbierają kaskę na Eleveny i MGM.
 8  
O to już nie będzie co oglądać w UPC
 13  
ciekawe dlaczego nie przedluza umowy skoro wygasa a jeśli się nie myle to wszystkie te kanaly sa w opcji dodatkowe tak nas robia w bambuko ciule jedne ciekawe kto za tym wszystkim stoi za brakiem elevenov za podlaczeniem n sportu po 5 latach największy operator nie znaczy najlepszy a co się dzieje na infoliniach to już jest burdel tam chyba nikt nic i o niczym nie wie kochani radze wam usuńcie infolinie zabierzcie ze 20 smetnych programów i za oszczędzone pieniądze zrobcie profesionalna kablowke przestańcie tylko doic tych klientow
 15  
UPC stacza się na dno, jeśli chodzi o ofertę tv. Ktoś sobie założył, że braki w ofercie tv zastąpi wątpliwej jakości usługa Horizon, co jest samo w sobie chore.
 17  
A Netia to wszystko ma :)
 9  
Gdzie mam to sprawdzic czy moge rozwiazac umowe?
 12  
Wątpie...ale obyś miał rację
 1