Łukasz Szewczyk27.01.2016 (12:43)brak komentarzy

Nowy miesięcznik o ikonach XX wieku - Nostalgia

W środę (27 stycznia 2016 roku) na rynku zadebiutowała Nostalgia - nowy miesięcznik poświęcony ikonom XX wieku, wielkim gwiazdom kina i estrady, oraz wydarzeniom, które stały się ich udziałem.
W nowym magazynie czytelnicy znajdą mało znane fakty dotyczące bohaterów cenionych i szanowanych przez pokolenia Polaków: niezapominanie romanse, wielkie wydarzenia, historyczne występy, nierozwikłane zagadki. Pismo, wracając do czasu młodości czytelników, przypomni nie tylko gwiazdy, ale także najciekawsze, związane z nimi, wydarzenia; opowie o miejscach, które wszyscy pamiętają z dzieciństwa lub znają z mediów czy rodzinnych przekazów.
Nostalgia - nr 1/2016
W pierwszym wydaniu nowego miesięcznika znajdą się między innymi artykuły o mrocznych stronach wielkiej przyjaźni Maryli Rodowicz i Agnieszki Osieckiej, życiu Hanny i Antoniego Gucwińskich, amerykańskich latach Krzysztofa Krawczyka i fenomenie Winnetou.

Redaktorem naczelnym Nostalgii jest Tomasz Szymański, kierujący także redakcjami Retro i Życie na Gorąco.

Nostalgia to kolejny, obok Retro, tytuł Wydawnictwa Bauer poświęcony najsłynniejszym postaciom i wydarzeniom z czasów minionych, choć nie dawnych.

Miesięcznik Nostalgia liczy 48 stron. Ukazuje się w nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy i w cenie 1,99 zł.

Magazyn będzie promowany w telewizji (stacje grup: TVP, Polsat, TVN i IDMNET) oraz w magazynach Wydawnictwa Bauer. Za kreację odpowiada Digit Art., a za zakup mediów MEC.