Łukasz Szewczyk27.01.2016 (13:12)42

Nowy program Tomasza Lisa w Onecie. Zadebiutuje także w TV?

Pod koniec lutego 2016 roku na polskim rynku medialnym zadebiutuje nowy program Tomasza Lisa. Na razie program będzie dostępny w internecie - na Onecie. Czy w przyszłości nowa propozycja znanego dziennikarza zadebiutuje także na telewizyjnym ekranie?

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 42)

no to nie zaglądamy na posrany onet
 2  
Najlepiej odłączcie się od internetu, zrobicie najlepszą przysługę dla ludzkości
 4  
PiSiory dostały wytyczne od Jarka i bojkotowały program.
 2  
Oglądaj TV Republikę - twoja stacja.
 1  
Lis po przez swoją nienawiść do jednej opcji politycznej w tym przypadku PIS sprzeniewierzył pracę dziennikarza w jawny sposób MANIPULUJĄC, NACIĄGAJĄC FAKTY podając nie prawdę...Lis broni bankierów i interesu korporacji
dla tego LIS to dziennikarzyna a sympatją do kogo kolwiek w jego przypadku nie powinna mieć nic do rzeczy powinien być profesjonalistą !!!!!!!!!!!!!!
 2  
Nazywanie Tomasza Lisa dziennikarzem i do tego znanym ...to delikatnie mówiąc nieporozumienie. Ten człowiek dawno rozminął się z tym co nazywamy dziennikarstwem. Nadaje się do PRu i to takiego dla ciemnych mas o których mówił kiedyś na Uniwersytecie Warszawskim do studentów określił tam odpowiednio swoich widzów..... "Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje. Są znacznie głupsi.."
 1  
A skąd nagle tylu sympatyków PiS-u się wzięło? Wydaje mi się, że to sieroty po KORWiN-ie (albo JKM), które przeszły na stronę członka" bandy czworga" z powodu kopania przez niego (PiS) demokracji i to się gimbazie spodobało. A reszta niech się dzieje jak chce. Ważne, by dokopać PO i lewactwu (temu wyimaginowanemu, bo innego nie ma w mainstreamie), a bezmyślne podatki mogą sobie wprowadzać, dosłownie brać media publiczne i robić co chcą w każdej dziedzinie.

Żalicie się, że Lis powiedział o ludziach, że głupsi są niż się to wydaje. A co wasz guru na podobny temat mówił? "90% ludzkości to idioci". Jakoś nikogo to nie obraziło. Bo JKM nikogo nie obraża, tylko niczym Kolonko mówi jak jest?
 1  
W pierwszej części mogę się zgodzić z Twoją tezą po zastanowieniu. Zresztą wystarczy spojrzeć na poziom tych wpisów. Niektóre z nich mają tak pokracznie budowaną stylistykę zdań, że aż oczy ze zdumienia wychodzą ;)

Co do redaktora Lisa, problem polega na tym że to nie Lis powiedział, co już pisałem.
Dokładne zdanie jakie Lis wypowiedział podczas wykładu brzmi tak:
"Kiedyś w telewizji jak zaczynałem pracę było takie powiedzenie, co brzmiało jak anegdota Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi" - youtube NlmP57BLldc

Czyli opowiadał studentom na wykładzie jakie w telewizji wówczas funkcjonowały stereotypy, cytując to co mu próbowano wmówić gdy pracę zaczynał. Ci co chcą redaktora Lisa zdyskredytować wycięli początek i powielają tylko "Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi" przypisując mu że to jego słowa. Manipulacja, której komuniści by się nie powstydzili.
 2  
Lis powiedział o widząc
BARANY!
Jest nagranie tej miernoty dziennikarstwa zadbanej w swojej wspaniałości
Ten człowiek powinien się leczyć bo dziennikarz z niego rządem
 1  
Rany boskie chłopie wracaj do szkoły na kurs j. polskiego i ortografii. Jaki wyborca, taki rząd i takie wypowiedzi :)
 0