Łukasz Szewczyk01.02.2016 (12:50)18

Droższa Gazeta Wyborcza w weekendy. Zmiany w prenumeracie cyfrowej

Od lutego 2016 roku papierowe wydania Gazety Wyborcze" w czwartki, piątki i soboty będą dostępne w nowej cenie. Zmiany nastąpią też w ofercie prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej - czytelnicy będą mogli wybrać jeden z dwóch pakietów: Wyborcza i Wyborcza Premium oferowanych w nowych cenach.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

lepsze to, niż fantasmagorie o wybuchach w jedynie słusznych niepokornych mediach
 5  
sondują wierność stałych czytelników, czy rzutem na tasmę ratują premię ???
ma ktoś link do artykułu za 120 tys ???
 1  
Jak skończą się reklamy przyznane dla tej gazetki przez POprzednich POpaprańców to będzie ona kosztować 5,6 zł.
 7  
[quote|832979=its]za to Republika TV i Gazeta Polska to dopiero media przyszłości...[/quot

o tych cudach mam podobne zdanie jak o TVN i GW.
Wiec wybacz ale nie jestem ich fanem
 8  
1,90 zł. za komentarz.I tak pis sieje propagandę po Internecie.
 5  
podrożało pranie mózgu??? :D O jak mi strasznie przykro... :D
 10  
"Gazeta Wyborcza zmienia ceny swoich niektórych wydań papierowych - w czwartki i piątki będzie ją można kupić w cenie 3,40 zł, a w soboty - 3,50 zł."

... już widzę te wykupione nakłady w kioskach.
Podnoszenie cen papierowej prasy to strzał w stopę.
 3  
Cóż to się dzieje z "Trybuną Ludu", tzn. z "Gazetą Wybiórczą"?! Towarzysze wyrażają zaniepokojenie! Ach, co by było, gdyby Jaruzel z Kiszczakiem dotrwali podwyżek "GW"... Nie, nie dopuściliby do tego! Tak jak z filmem "Towarzysz Generał", uruchomiliby swe czerwone macki. Sami ruszyliby do kiosku, wszakże to bliżej niż do sądu. Wykupiliby wszystkie egzemplarze, nakazaliby większą promocję pisma Michnika, tak aby ciemny lud nadal czytał tę gazetę, bez konieczności płacenia wyższych kwot. Może specjalne kartki na "Wybiórczą"? Ale niestety "bohaterskich generałów", którym "niegodny Polak krzywdy czynił" (cytat z mendy Kiszczakowej), musi ktoś zastąpić. Towarzysze! Adamie Michniku, Dominiko Wielowieyska i ty - enigmatyczny - któryś przeczytał heroiczną odezwę w TVP Info! Wzywa Was prosty lud pracujący, lud Kijowski, wiedziony wonią pierwszej spódnicy KOD-u! Nie obniżajcie cen "Gówna Prawdy"! A jeśli obniżycie, ciemniacy i tak kupią. Walka z kaczystowską reakcją musi trwać, ludu rewolucji.
 5