Łukasz Szewczyk02.02.2016 (18:54)13 komentarzy

Platforma nc+ doceniona za promocję golfa

Już po raz dziewiąty przyznane zostały doroczne nagrody Polish Golf Awards. Wśród laureatów znalazła się platforma nc+, która otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie w promocję golfa w Polsce.
To już drugi rok z rzędu, kiedy środowisko ekspertów i pasjonatów golfa docenia wkład nc+ w propagowanie tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Przed rokiem wyróżnienie trafiło również do komentującego golf w Canal+ Sport Jacka Persona.
Platforma od 2014 roku prezentuje w swoich kanałach zawody golfowe. Tylko na jej antenach można w tak szerokim zakresie oglądać relacje z tej dyscypliny sportu. Widzowie nc+ rocznie mogą śledzić ponad 40 turniejów z całego świata. Na transmisje składa się cykl European Tour oraz dwa z czterech najważniejszych turniejów wielkoszlemowych - USA PGA Championship i US Open. Zawody komentują Jacek Person, zawodnik, trener i propagator golfa w Polsce oraz Andrzej Person, pasjonat golfa, dziennikarz, wieloletni senator RP, były rzecznik prasowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nagrody PGA - Polish Golf Awards są przyznawane corocznie od 2007 roku. Plebiscyt, którego organizatorem jest agencja marketingu sportowego ABK Sport, jest podsumowaniem sezonu i zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń golfowych w Polsce. Od 2015 roku Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków, które wyróżniają się na polskiej scenie golfowej. Nagrodzeni zostają, m.in. zawodnicy, którzy wyróżnili się w turniejach, firmy zaangażowane w promocję tej dyscypliny sportu oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w naszym kraju. Krótka lista nominowanych wyłaniana jest spośród wszystkich zgłoszeń w głosowaniu internautów. Następnie Jury, złożone ze znawców golfa reprezentujących wszystkie środowiska (trenerzy, właściciele pól, gracze, przedstawiciele klubów), wyłania zwycięzców.

W tym roku obok platformy nc+ nagrodzeni zostali m.in.:
• Kuba Dymecki - Postęp Roku
• Adrian Meronk - Golfista Roku
• Martyna Mierzwa - Golfistka Roku
• Wacław Leszkiewicz - Trener Roku
• Nimrod Tavi - Najbardziej Wpływowa Osoba
• William Siwek - Golfowy Innowator Roku
• Gradi Golf Club - Dom Klubowy
• Klub Golfowy Lisia Polana - Restauracja Roku
• Modry Las Golf Club - Pole Golfowe Roku


W najbliższych dniach na antenach kanałów sportowych nc+ transmitowany będzie turniej Omega Dubai Desert Classic. Relacje zaplanowane zostały od czwartku, 4 lutego do niedzieli, 7 lutego. Widzowie nc+ zobaczą w tym czasie łącznie blisko 15 godzin transmisji.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Byłem sceptycznie nastawiony do golfa, ale z nudów raz włączyłem transmisję i muszę przyznać, że mnie zaciekawiło. Niejedną transmisję jeszcze na pewno obejrzę, a w lecie wybiorę się na pole golfowe spróbować swoich sił.
 16  
a robić ni ma komu
 4  
Dlatego Canal+ w ramach wypełnienia oferty sportowej po stracie laliga, serieA, i ligue1 zakupi dodatkowo zawody wędkarskie na Grenlandii oraz wyścigi psich zaprzęgów na Alasce. Pewnie i tym razem dostaną nagrodę za promowanie sportów nie znanych u nas do tej pory.
 26  
napewno platforma nie zostala doceniona przez abonentów którzy masowo nie przedłużają umów. nawet przestali sie chwalic ile maja abonentów. 1,2-1,5 mln to będzie. w końcu prestiż kosztuje jak gadaja na infolini.
 13  
Docenieni to będą jak w kwietniu im powiem bye, bye
 13  
Golf wydawał mi się nudny dopóki pierwszy raz w niego nie zagrałem na profesjonalnym polu golfowym.
 11  
no nie, hahahaha
 7  
jeszcze 2 miesiace i koniec z oszukiwaniem abonentów, każą nam placic dodatkowo za eleveny, skandal, nigdy wiecej nc+
golf regaty jezdziedztwo , ta platforma to dno 3.02.2016 (14:28:55)
 5  
Kartoflisko za stodołą nie jest profesjonalne leszczu.
 1  
Ja im podziękowałem w styczniu (po 8 latach) bo nie mam zamiaru płacić za nic. Jestem tylko ciekaw czy opublikują wyniki finansowe z ostatniego kwartału gdzie odeszło im tysiące abonentów
 11