Łukasz Szewczyk04.02.2016 (18:56)5 komentarzy

Trzeci sezon serialu "Piraci" od marca w Canal+. Dwa odcinki odkodowane

Zdrada, szaleństwo, miłość i... oślepiający blask złota. W marcu 2016 roku Canal+ rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu "Piraci". Pierwsze dwa epizody będą nadawane w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+. Trzecia odsłona serialu jest częścią oferty urodzinowej Canal+.
Piraci 2
Wszystko wskazuje na to, że część trzecia "Piratów" zachwyci. Twórcy zapowiadają m.in. walkę o przetrwanie w obliczu gwałtownego huraganu. -To będzie coś, czego w tej skali w telewizji jeszcze nie było. Nie mogę się doczekać, kiedy widzowie to zobaczą - mówi wcielający się w kapitana Flinta Toby Stephens.
Na potrzeby trzeciego sezonu wybudowano z dala od Cape Town Film Studios ogromny obóz Maroon, miejsce schronienia dla zbiegłych niewolników. Takie liczące po kilkaset osób społeczności istniały naprawdę i były dobrze przygotowane do prowadzenia wojny partyzanckiej. Serialowy Maroon budowało przez 3 miesiące 50 osób, używając jedynie lokalnie dostępnych materiałów: drewna, lin i gliny.

Kapitan Flint próbuje sobie poradzić ze stratą Mirandy Barlow, topiąc rozpacz we krwi. Przed całkowitym zatraceniem się w brutalności i szaleństwie ratuje go John Silver. Tymczasem w Nassau miejsce uwięzionej Eleanor Guthrie zajmuje Jack Rackham, który dzięki hiszpańskiemu złotu może w końcu zapewnić sobie sojuszników. Sytuacja zmienia się wraz z pojawieniem się na wyspie Edwarda Teacha, zwanego Czarnobrodym. Jeden z najsławniejszych piratów w historii nie może pogodzić się z tym, jak sukces i pieniądze rozleniwiły piratów. Tym bardziej, że nad ich głowami pojawiają się czarne chmury. Nadciąga wróg, który nie zna litości.

Serial "Piraci 3" po raz pierwszy w telewizji od 3 marca 2016 roku, w czwartki o godz. 21:00 w Canal+.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Znakomicie.
 3  
Serial super! Polecam :)
 3  
super super pod warunkiem że jest się idiotom
nędzna produkcja 4 kategorii w dodatku rok po premierze
dobrze mówią że ten kanał ma ofertę dla loserni i zacofanych wołów zza miedzy
no bo jak inaczej to nazwać grzecznie zapytuję?
no właśnie, nawet zatwardziali miłośnicy marki przyznają mi rację
elita i kinomani oglądają NARCOS na Netflixie, American Crime na Fox i Grę o Tron 6 na HBO, a gimbaza i biedota takie gówno na c+ UHEHEHEHEHEHEHEH
takim to wepchnąć ======================================) w dupsko to jeszcze przyklasną, załpacą i podziękują BUHEHEHEHEHEHHEHE
Buha buha buhahaha żal mi ich po prawdzie.

A w internetach za darmoszkę w obłędnym 1080p już ZJAWA, NIENAWISTNA 8 I GWIEZDNE WOJNY 7. cIEKAWE KIEDY CIOTY ZOBACZĄ SE TE RERYTASY NA ICH POLACZKOWYM "PREMIEUMA"????? hehehehehehehhehe

pewnie w 2017 hahahahahaha, to losernia i frajernia HEJ
kinoman_______największy 5.02.2016 (21:22:36)
 13  
Dno i dwa metry mułu. Nie wiem w jakiej jaskini się chowałeś, ale pora z niej wyjść. Wiem że to wszystko jest nowe i cię przeraża ale spokojnie przyzwyczaisz się.

PS. Tych filmów w "obłędnym" 1080p w internecie nie znajdziesz. Co najwyżej jakiegoś bara z kamerą w kinie wniesioną na lewiznę, w 420p z "super lektorem" iwona albo inny syf. Poza tym spójrz w kalendarz synek, i wszystko co wypisałeś było już w kinach...Chociażby Gwiezdne Wojny, Nienawistna Ósemka. Coś jeszcze nieśmieszny trollu?
 0