Łukasz Szewczyk10.02.2016 (23:57)7

"Demon", "Obce niebo", "Sypiając z innymi" w VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu

W lutym VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała m.in. ostatni film Marcina Wrony - "Demon", dramat Dariusza Gajewskiego - "Obce niebo", "Panna Julia" z Colinem Farrellem w roli głównej oraz przebojową komedię - "Sypiając z innymi".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

KPINA NA KÓŁKACH ta oferta bo sam szajz ostatnio w tej VOD a'la CP
 1  
Czy ja wiem? To, że pokazują kilka ambitnych filmów, które mogą Cię nie zainteresować, to nie znaczy, że to jest słaba oferta. Co kto lubi. Ja co miesiąc w tym vod znajduję coś ciekawego do obejrzenia.
 1  
Taaa szajs. Oczywiście bo mniej więcej co dwa tygodnie kilkanaście znakomitych propozycji, a często w znakomitych cenach. W polsacie VOD działa, czego nie można powiedzieć o konkurencji bo tam próżno szukać promocji i nowości.
 1  
Często korzystam z VOD polsatu i muszę przyznać, że można tam wyhaczyć sporo niezłych tytułów, a w dodatku często są one w promocyjnych cenach.
 0  
Dobrych filmów nigdy dość. Obejrzeć wszystkiego w kinie nie sposób także domowa wypożyczalnia jest idealnym rozwiązaniem. Szczególnie, że CP co miesiąc dodaje nowości.
 0  
No kilka filmów na pewno zobaczę. W szczególności 'Demona' , bo nie zdążyłem się do kina wybrać. Bardzo fajne repertuar w tym miesiącu polsat przygotował.
 1  
Demona polecam :) Świetny film :P Faktycznie fajne filmy w tym miesiącu dali. Na pewno coś sobie w w ten weekend obejrzę.
 0