Łukasz Szewczyk11.02.2016 (16:03)13 komentarzy

"Twoja twarz brzmi znajomo" wiosną w Polsacie: Nowe gwiazdy, zmiany w jury

W marcu 2016 roku na antenie telewizji Polsat rusza piąta edycja muzycznego programu z udziałem gwiazd - "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowa edycja to nie tylko nowe gwiazdy i ich metamorfozy, ale także zmiany w składzie jury.
Twoja twarz brzmi znajomo
Wiosną 2016 roku na telewizyjne ekrany powróci program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do tej pory 32 uczestników zaprezentowało już ponad 300 metamorfoz. Niektóre z nich szczególnie zapisały się w historii programu. Czy podobnie będzie w nowej serii?

Tym razem w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik.
Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Rafała Królikowskiego, zasiądzie nowy ekspert - zwycięzca czwartej edycji show i ukochany Anki z serialu "Przyjaciółki" - Bartek Kasprzykowski.

Piąta edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na antenie telewizji Polsat w soboty o godz. 21.30 (od 12 marca 2016 roku).

Komentarze (1 - 10 z 13)

Kolejny program nie oglądam programu szkoda czasu !
 14  
A mi nie szkoda. Dobra muza, świetne wykony i w przypływie ogólnego mizernego poziomu artystycznego typowego dla show muzycznych, ten twór Polsatu wydaje się być na wysokim poziomie. Tu nie ma się do czego doczepić, po prostu dobrze jest.
 11  
Dobrze, że program wraca na antenę polsatu bo ma swoich wiernych zwolenników, a sama kanwa programu w który artyści stają na wyżynach swoich możliwości aktorskich jak i wokalnych to duży plus tego show.
 6  
Paweł Królikowski a nie Rafał.
 10  
Z Pana Bartka Kasprzykowskiego to się cieszę, Ale Pana Królikowskiego nie lubię i myślę, że to przeważy że oglądać nie będę
 2  
Szkoda, że oblech Królikowski zostaje.
 4  
Ten program ma w sobie coś wyjątkowego. Magicznego może nawet. Zawsze czekam na kolejną prezentację i tylko czasami mi się jakiś drobiazg nie spodoba, a tak ogólnie to jestem zazwyczaj bardzo zachwycona. I macie rację że to nie tylko w Polsacie ale w całej telewizji najfajniejszy show muzyczny.
 5  
Ludzie przecież to jest z playback'u
 1  
Super się to ogląda. Program trzyma równy poziom od pierwszej edycji. Do tego bardzo dobra oglądalność... Nic dziwnego, że będzie kolejna edycja. Zobaczymy czy zmiany w jury wniosą coś nowego do programu.
 4  
ta? nawet jak mylą tekst?
 2