Łukasz Szewczyk16.02.2016 (16:14)1 komentarz

Wirtualna Polska wzmacnia e-radio. Do Grupy dołączył Andrzej Tuzinowski

Do zespołu Grupy Wirtualna Polska dołączył Andrzej Tuzinowski. Objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Produktu Radiowego.
Odpowiadać będzie m.in. za opracowanie strategii obszaru oraz wdrażanie nowych rozwiązań i produktów reklamowych w stacjach radiowych Grupy WP, OpenFM i PolskaStacja.
Zespół Stacje Radiowe jest częścią Obszaru Lifestyle i Serwisy Wideo, którym kieruje Paulina Górska.

Andrzej Tuzinowski / Fot. Wirtualna Polska
Andrzej Tuzinowski / Fot. Wirtualna Polska
Andrzej Tuzinowski z rynkiem radiowym związany jest od 1999 roku. Karierę rozpoczął w Radiu ESKA Warszawa, w redakcji muzycznej. Następnie pełnił funkcje m.in. Szefa Muzycznego Radia ESKA Warszawa i Dyrektora Programowego Radia ESKA Kraków. Przez ostatnie 7 lat zajmował stanowisko Dyrektora Pracowni Kreatywnej w Grupie Radiowej Time (Grupa ZPR Media). Do jego obowiązków należało m.in. zarządzanie działem niestandardowych projektów marketingowych oraz realizacja kampanii cross-mediowych z wykorzystaniem radia, tv, internetu, social media i mobile.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Po co stanowisko szefa muzycznego w takich stacjach jak Eska, RMF czy Zet? Przecież ilość utworów jakie w/w prezentują mieści się na 1 GB pendrive, a kawałki jakie należy grać i tak podsyłają wytwórnie muzyczne.
 0